Wpis z mikrobloga

Ja się grzecznie pytam gdzie to RPG w tej grze? Przecież to zwykła akcja. Po co zatem tak ogromne miasto? Pełno budek z żarciem, a nigdzie nie zjesz. Pełno jakiś klubów nocnych, a nigdzie nie wejdziesz. Jakieś automaty do gier, ale nie zagrasz. Siłownie. Ale nie pocwiczyszm gdzie te wszystkie, szumnie zapowiadane aktywności i mini gierki... Miasto ładne, ale z plastiku i sterylne. Nie czuć tego klimatu. To już w GTA v mieliśmy więcej możliwości pobocznych. Ehhh. Przejdę fabułę i to będzie na tyle grania. Zero dodatków zachęcających do zwiedzania itp. po prostu ich nie ma... #cyberpunk2077 #gry
#cyberpunk
  • 21
@CODNews_pl: tak jest to porządny rpg, jest porządny rozwój postaci jest crafting są ulepszenia przedmiotów im masz wyższy lvl tym łatwiej sobie radzisz z przeciwnikami masz dialogi które mocno wpływają na fabułę, nie przeszedłem jeszcze fabuły ale większość misji głównych skupia sie bardziej na historii niż na dialogach możesz praktycznie wszystko przejść po cichu, a co do tych aktywności i AI to trzeba liczyć, że to dodadzą i naprawia za jakiś
@pi73r: czyli uwazasz, ze w tej grze nie ma
-wyboru klasy postaci
-craftingu
-rozwijania postaci
-przedmiotow ktore daja rozne statystyki
-ulepszania broni cyberwszczepow itd
-to z jaka latwoscia zabijesz przeciwnika nie decyduje twoj lvl i statystyki
-nie ma wyborow w dialogach
-gra nie skupia sie na historii
wydaje mi się, ze w zupełnie w inne gry gramy :)
@CODNews_pl: otwarty świat w grach ssie i jest bezsensownym ficzerem dla konsolowców. po co ci w gta te wszystkie minigierki? to jest fajne jak dajesz ziomkowi który nigdy nie grał pojeździć po mieście, ale ogólnie to jest pustawe i głupawe, mało tam questów pobocznych, fabulki, czegokolwiek do roboty. a w cyberpunku jest mnóstwo.