Wpis z mikrobloga

Ja się grzecznie pytam gdzie to RPG w tej grze? Przecież to zwykła akcja. Po co zatem tak ogromne miasto? Pełno budek z żarciem, a nigdzie nie zjesz. Pełno jakiś klubów nocnych, a nigdzie nie wejdziesz. Jakieś automaty do gier, ale nie zagrasz. Siłownie. Ale nie pocwiczyszm gdzie te wszystkie, szumnie zapowiadane aktywności i mini gierki... Miasto ładne, ale z plastiku i sterylne. Nie czuć tego klimatu. To już w GTA v mieliśmy więcej możliwości pobocznych. Ehhh. Przejdę fabułę i to będzie na tyle grania. Zero dodatków zachęcających do zwiedzania itp. po prostu ich nie ma... #cyberpunk2077 #gry
#cyberpunk
  • 21
  • Odpowiedz
@CODNews_pl: patrząc po gameplayach to słaby rpg i słaby action. Gdzie do Mass Effecta, czy GTA/RDR? Do RPG nawet nie mówię, bo takie to są zupełnie inne - jak ktoś chce coś w klimatach CP to zapraszam do shadowrun ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CODNews_pl: tak jest to porządny rpg, jest porządny rozwój postaci jest crafting są ulepszenia przedmiotów im masz wyższy lvl tym łatwiej sobie radzisz z przeciwnikami masz dialogi które mocno wpływają na fabułę, nie przeszedłem jeszcze fabuły ale większość misji głównych skupia sie bardziej na historii niż na dialogach możesz praktycznie wszystko przejść po cichu, a co do tych aktywności i AI to trzeba liczyć, że to dodadzą i naprawia za
  • Odpowiedz
@CODNews_pl: było ostatnio mówione na mirko, że to już nie jest rpg tylko action coś tam (niby oficjalne info ale nie sprawdzałem, trzabyło patrzeć co kupujesz (ʘʘ))
  • Odpowiedz
@Arekt: no przeczytalem i kisne, bo dialogi i wybory w 80% sie niczym nie roznia i nie maja wplywu na gre (chociaz podobnie bylo w wiedzmaku poza kluczowymi momentami), elementy rpg no to podobnie jak w w3 czyli slabo. Ta gra jest 100 lat za mass effectem.
  • Odpowiedz
@Arekt: ponoć nie dodadzą, bo dla CDP to już nie RPG tylko action adventure. @MshL: grę kupiłem na samym starcie preorderow w wersji digital. Wtedy jeszcze była ona zapowiadana jako RPG. Dobrze, że przy premierze CDP nie zmieniło z RPG na SPORT.
  • Odpowiedz
@pi73r: czyli uwazasz, ze w tej grze nie ma
-wyboru klasy postaci
-craftingu
-rozwijania postaci
-przedmiotow ktore daja rozne statystyki
-ulepszania broni
  • Odpowiedz
@Arekt:
Sa te elementy tylko na bardzo slabym poziomie, wiec porzadny rpg to to nie jest. Porzadne rpgi to na epicu teraz dali za darmo xD
Elementy rpgowe to sa na poziomie falloutow ostatnich jak nie gorzej xD
  • Odpowiedz
@CODNews_pl: otwarty świat w grach ssie i jest bezsensownym ficzerem dla konsolowców. po co ci w gta te wszystkie minigierki? to jest fajne jak dajesz ziomkowi który nigdy nie grał pojeździć po mieście, ale ogólnie to jest pustawe i głupawe, mało tam questów pobocznych, fabulki, czegokolwiek do roboty. a w cyberpunku jest mnóstwo.
  • Odpowiedz