Wpis z mikrobloga

@kopyta_doskonale: boli fakt, że dziewczyna nie jest jakąś pięknością, a ja wyszedłem całkiem dobrze. Tak mi się przynajmniej wydawało. I choć człowiek wiedział, że nie szuka nikogo do "pogadania" to się jednak łudził, że może naprawde chce pogadać
  • Odpowiedz
@2Stoned2Talk: To też prawda. Ale to nie ja rozpoczynałem rozmowe. To nie ja pisałem, ze chce tylko pogadać. Dziewczyna napisała to co miałem zabawiać od razu jak mam podejrzenia czy to scam, czy to c--j wie co. Potrafię wzbudzić zainteresowanie u dziewczyn, jednak czar pryska gdy wyśle zdjecie o które tak bardzo proszą
  • Odpowiedz
@jausz890: kobiety mają straszna obsesję na punkcie zdjęć i chyba naprawdę oczekują tam faceta 9/10. Na spotkaniu jest dużo lepiej moim zdaniem i wtedy masz większą kontrolę nad tym jak wypadniesz - tematy rozmowy, uśmiech, luz, humor, zachowanie po randce. Tu widać laska była zainteresowana rozmowa i bez zdjęcia dałbyś radę to pociągnąć.
  • Odpowiedz
Tak się przyczepiłeś w tej rozmowie, że mi odechciało by się z Tobą rozmawiać po 4 linijce. Takie poniżanie się, na pewno nie napisałaby do mnie kobieta. Musisz być facetem albo scammem! bo jestem tak brzydki że nie możesz być kobietą. Trochę wyluzuj.
  • Odpowiedz