Wpis z mikrobloga

@Elev: #!$%@? mnie lizard city przez drogn priesty i te co strzelają z daleka xD #!$%@? jest no

próbowałem teraz Elder Wyrmy, w sumie cięzko nie jest, 1.6kk/h kręcę ale prawie full waste xd

spróbuję noob roshe
  • Odpowiedz
@carryON_: weremoby i wyrmy jedziesz z diamondow i wychodzisz na 0? Mam obecnie ~170 RP i męczę fury, kasa jest spoko, ale exp to połowa tego co napisałeś, więc chętnie coś wypróbuję. Jak masz jakieś tipy do èq czy imbu, to tez z chęcią wysłucham, bo zacząłem ostatnio po przerwie i nie wszystko jeszcze ogarniam.
No i wiem, ze są dwie miejscówki z weremobami, która jest wg Ciebie lepsza?
  • Odpowiedz
  • 1
@gleorn tam 1by1 się bije? Czy idzie masówkę?

@pp93 wyrmy niemozliwe jest wyjść na 0 xd na weremobach różnie - raz waste raz profit, zależy jak relic swordy spadają xd najbardziej lubię bić edron -2 choć jest dość ciasno. Nie ma tam dużo werefoxow.
A Tobie polecam lecieć na choseny, fajny exp (1.3kk) no i z fartem na 0 lub profit. Ja tam nie hunce bo bestiary done
@Elev no jest wporzo,
  • Odpowiedz
@carryON_ jak masz ręce to tak, ja od 150 palkiem ogarnialem, chociaż to tak na granicy było i z 5 razy sie #!$%@? na poczatku, na 180 powinno już byc w miare easy. Darashia, mas san i ava koniecznie bo te gnoje maja +30 od lodu bodajże więc ładnie wchodzi +diamondy i jazda. Powinien być profit i okolo 1,5 do 2kk expa/h
  • Odpowiedz