Wpis z mikrobloga

Moderacja usuwa wpis z wołaniem do znaleziska!

Moderacja usunęła mi wpis, gdzie wołałem osoby z listy #4konserwy do znaleziska „Tygodnik Neuropa. Wydanie 11.12.2020”, bo niestety, ale #neuropa nie woła wszystkich (ponad 100 osób nie jest wołanych), który plusują wpis PrintScrenna (Nox) o liście neuropy.

Nasza konserwatywna lista powstała w celach informacyjnych do znalezisk neuropy, do ciekawostek o młodzieżówce Młoda Lewica, do ukazywania hipokryzji lewej strony politycznej, itd.

Gdy my, #4konserwy wołamy się do znalezisk to nasze wpis są kasowane, a gdy neuropa woła się do swoich znalezisk, które wchodzą na główną z płomieniem, to ich wpisy nie są kasowane, a autorzy nie ponoszą konsekwencji.

#bekazlewactwa #moderacjacontent #afera #wykop
Brajanuszhejterowy - Moderacja usuwa wpis z wołaniem do znaleziska!

Moderacja usun...

źródło: comment_1607699739rzjT0UyJaoF6WFDcHIxTOA.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@SynGromu: ale widzisz, on woła osoby, które same się wpisały na tę listę. to nie jest spam.

informowanie o znaleziskach z danej tematyki używając list, na które osoby dobrowolnie się wpisują jest zgodne z poltyką wykopu.

natomiast mam wątpliwości co do zgodnośic mechanizmu wołania do ZAKOPYWANIA. jeśli potrafisz mi wskazać że i to jest zgodne z regulaminem, wytycznymi przez moderację - przyznam Ci rację.
  • Odpowiedz
@Brajanusz_hejterowy:

przecież ja nie nawoływałem do ZAKOPYWANIA tylko do ocenienia. Nie moja wina, że użytkownicy ocenili te znalezisko tak, a nie inaczej.


dobra. kończę bo widzę że dalej uprawiasz wmawianie mi i innym że "czarne jest białe, a białe jest czarne". ja już swoje napisałem. kończę
  • Odpowiedz
mam Ci zaraz zrobić dowód z listy plusujących ten wpis i zakopujących tamto znalezisko? daj spokój. obaj jesteśmy dorośli (mam nadzieję że to się Ciebie dotyczy - mnie jak najbardziej) i zachowujmy się jak dorośli.


@secret_passenger: proszę bardzo, rób taką listę. Ja nie odpowiadam za wołanych użytkowników, nie odpowiadam za to jak ocenią znalezisko ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@SynGromu: ale wołanie do znalezisk, które pokrywają się z czyimiś zainteresowania jest jak najbardziej legalną praktyką na wykopie. pisałem to juz ze 3 razy tutaj.

kwestia czytania czy nie czytania to inna sprawa. nie ma jak sprawdzić czy ktoś tylko wykopuje BEZ czytania. niestety nie da się tego sprawdzić. taka ułomność technologii.

i tak, przyznaję, że jest to podobnie złe jak zakopywanie BEZ czytania. choć ja akurat mam do niektórych osób kredyt zaufania - czytałem tak wiele sensownych znalezisk przez nie tworzonych że zdarza mi się "przeskanować" o czym jest znalezisko i wrzucić sobie do listy cztania "na później". tygodnia od razu nie mam czasu przeczytać w
  • Odpowiedz
już prawie 6 godzin jest w wykopalisku z ratio 331 wykopów do 215 zakopów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Brajanusz_hejterowy: I to właśnie działoby się z ich znaleizskami, gdyby nie wołali do nich i pozwolili całej społeczności Wykopu decydować o zawartości strony głównej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo wydaje mi się, że jest różnica między wołaniem osób, które same, dobrowolnie wpisały się na listę celem WYKOPANIA znaleziska, ale już w celu zakopania jednak nie.

ale widzisz, on woła osoby, które
  • Odpowiedz
@plackojad:

A co sądzisz o niewołaniu osób, które same, dobrowolnie wpisały się na listę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


tak, oczywiście te osoby wpisały się "w dobrej wierze". powiedzmy sobie wprost - gdybym ja się wpisał na Waszą listę konserw tylko po to by zakopywać i gdyby podobnie do mnie zrobiło tak wielu ludzi z listy neuropy to byś miał ból odwłoka.

bardzo nie lubię podwójnych standardów
  • Odpowiedz