Wpis z mikrobloga

Halo! @poop jesteś tam?

#wykopaka dotarła i do mnie!

Ale od początku.. kurier mi przyniósł duża paczkę, naprawdę sporawą. Spodziewałem się dużej ale nie tak dużej :P
Emocje podczas rozpakowywania sięgnęły zenitu, naprawdę! Wszystko co dostałem jest mega hiper fajne! w dodatku jak zobaczyłem breloczki to od razu jeden przypiąłem do kluczy!
A drugi zostawię jednak do kluczyków do samochodu! Moja prośba zęby nie dodawać słodyczy została uszanowana i ich nie dostałem! Dostałem natomiast kalendarz z wyszczególnionymi weekendami F1 i innymi smaczkami ( ͡° ͜ʖ ͡°), teraz już nie ma bata ze moja będzie mnie pytała czy aby w ten weekend jadą? :D
Dostałem też książki Clarksona! Mojego Mentora w dziedzinie samochodów, tym samym moja kolekcja powiększyła się o dwie.. trzy książki bo dostałem również super książkę o koledze rajdowcu! I tę już nawet zdarzyłem przeczytać!
Prócz tego, lego z McLarenem Senna - mega kozak. Niemniej obawiam się, ze okaże się to kolejnym gwoździem do trumny w relacji ja-moja bo w końcu skoro mam już jeden, to trzeba mieć wszystkie pozostałe! ( ) Bedzie układane!
W dodatku jak na fana F1 przystało również święty mikołaj sprezentował breloczki i spersonalizowane podkładki z logiem stajni McLarena! Fajny gadżet na bank się przyda podczas niedzielnych wyścigów na zimne napoje!
Co rok w Sylwestra mam zakodowane w swoim małym móżdżku, że oglądam Chłopaków nie Płacza, nie omieszkałem się również i tym faktem podzielić z moja para i finalnie dostałem koszulkę z kultowym tekstem :D Będzie noszone!
Na koniec, prezent, który jest idealny aby powiesić go w antyramę która kupie w zielonym obi! i dumnie powieszę na ścianie w salonie.


DZIĘKUJE @poop !

Na sam koniec, życzę wam wszystkim takiego mikołaja!
wszystkiego dobrego i aby nadchodzący rok był o wiele lepszy! :)

#pokapake
perkaman - Halo! @poop jesteś tam?

#wykopaka dotarła i do mnie! 


Ale od począ...

źródło: comment_1607691100LFj0FXQCKsDby4LlCztFu2.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@perkaman: Cieszę się niezmiernie, że prezenty się podobają. Lubię personalizować rzeczy, więc kalendarz i podkładki były pierwszymi rzeczami o których pomyślałem. A z resztą codziennie przychodził nowy pomysł aż po tygodniu miałem prawie wszystko :D
  • Odpowiedz
na koszulce dwa błędy


@ostulemijo: O nieeee... :( Sprawdziłem teraz urywek filmu i faktycznie powinno być "to moje hasło, dobre nie?" :(
A tekst kopiowałem z jakiejś strony, gdzie były zebrane wszystkie kultowe teksty z polskich komedii. Co za lipa.

@perkaman: Teraz mi głupio! Jak Cię to razi, to mogę zrobić Ci nową i podesłać!
  • Odpowiedz