Wpis z mikrobloga

Cybersraka już wypłynęła a fani cd projektu w tej srace pływają i mówią że im ładnie pachnie i dobrze smakuje. Gra z tyle milionów a mechanika gorsza jak w payday 2.Przyklady jaki mówi uposledzony:ma fajną fabule,fabuła się liczy, to RPG a nie strzelanka, to Polski produkt i wspierajcie, ja na swoim ps4 w 15 fpsach nie widzę bugów,wiedzmin też był zbugowany.Jestem ciekawy kiedy jakiś niesprzedajny recenzent powie ze ta gra to kupa a za darmo to uczciwa cena.Wiecej marketingu, lgbt i twierdzenia w wywiadach że to drobne błędy.Redzi się potknęli i se ryje rozwalili.Polska husarią do boju kto sieje burze ten zbiera gówniane wiatry i srakę na mordę, pozdro nerdy i jak to mówi sprzedajny rock wyobraźcie sobie ze to błąd #!$%@? postaci i to już nie są bugi hhahahaaha.
#cyberpunk2077 #cyberpunk
  • 10
@MaxwellStB: to gra ze sławnym aktorem, swoją drogą czy jakaś inna firma pompowała tak balonik a później tak mocno i boleśnie upadła na ryj? Bo jeśli chodzi o gigantów to sobie nie przypominam takiej nachalności przy reklamie i takiej ilości opłaconych recenzentów.
@niktotalny: Śmiecie recenzenci wystawili bardzo wysokie oceny z jakiego powodu? Nie wiem.Zakaz streamowania gry z platformy ps4 i starszego xboxa a przypominam że ta gra była tworzona na te platformy.Gra już staje się powoli memem i przykładem jak się upada na ryj.To nie wiedźmin i może się nie uratować, to strzelanka z głupimi npcami i bugami.Raczej rockstar i inni giganci nie czują konkurencji, jak wyjdzie gta 6 to każdy zapomni o
@niktotalny: dzień przed premierą streamerzy mogli robić tylko streamy z pc bo jak by ludzie zobaczyli rozgrywkę ps 4 to by tej sraki nie kupili, ps4 i Xbox One to obecnie największe rynki a pieniądz trzeba robić nawet oszukując.