Wpis z mikrobloga

#modameska #pilkanozna #cebuladeals #polactwo "Repliki" koszulek piłkarskich są lepsze z DHGate czy z Ali? Jakiś sprawdzony sprzedawca? Kojarzę, że nawet był postawiony polski sklep handlujący meczówkami-replikami.
9letni brat jest fanem Juve i chciałbym mu sprawić frajdę na święta, ceny z dystrybucji Juve są robione pod kieszeń klienta raczej z zachodniej, niżli wschodniej granicy, a ja - jestem Polakiem-Robakiem, no i przy tym Biedakiem - nawet jak na Polaka-Robaka. Nie kibicuję Juve, jeśli to ma znaczenie
  • 6
@GeWa: xD wiem, ze to nie sa repliki, tylko podrobki. moze i bym sie zastosowal, gdybym w tym miesiacu nie mial do wydania 1000ziko na leki. dzieki za napracowanie
@ancyko: D-dzieki. w tym wypadku nie mam problemu z ta "kradzieza". powiem wiecej, juz "ukradlem" - gry bym nie sciagnal nielegalnie, bo ceny sa w jakis sposob dostosowane do regionu, plus zalezy mi na devach, a na juventusie i adidasie niezbyt, zwlaszcza ze kreuja potrzebe posiadania bardzo drogiego jak na polskie warunki przedmiotu piorąc mozg dzieciom, ktore czuja sie gorsze bez owych dóbr, no i nie kupuje sobie, tylko osobie, co
@asenjo: Podałem Ci przykłady koszulek w cenie 100-150 zł, a nie meczówek z tego sezonu za 350 zł, taka cena jest już akceptowalna jak na polskie warunki.
Jeżeli nadal to zbyt dużo, a koniecznie chcesz kupić bratu koszulkę to spoko, kup podróbkę i zakończ temat. Prawie każdemu się to zdarzyło czy też ściągniecie czegoś pirackiego z neta. Ale proszę Cię nie dorabiaj ideologii żeby to usprawiedliwić. Pisząc wywody jak to złe
@asenjo: Na Aliexpress kupiłem koszulkę Islandii. Jest bardzo kiepska podróbą, kolor jest ciemniejszy od oryginału, ale i tak ładnie wyglada. Kupiłem tam, bo jeszcze mnie nie #!$%@? by płacić 400zl za koszulkę, za tyle to ja kurtkę mogę kupić.