Wpis z mikrobloga

Wszyscy mają pakę, mam i ja!

Po pierwsze bardzo chciałbym podziękować użytkownikowi @m__b, a nie.. chwila, to @Ganicjusz chciał mnie wystrychnąć na dudka! Na szczęście najpierw doczytałem list do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chociaż w sumie w paczce nie było okruszków po rogalach, więc i tak bym się domyślił. Dziękuję Panie @Ganicjusz za zrobienie mi dnia. List choć krótki, to bardzo motywujący i jak najbardziej jestem zadowolony z tego, że mnie wylosowałeś!

Świetne prezenty, widać napracowanko, postarałeś się też przy pakowaniu! Z książką trafiłeś w punkt! Od dawna fascynuje mnie twórczość DecoMorreno, a "Extra Ciemne" to pozycja, do której na pewno będę wracał tak często jak robią to p0lki na erasmusie XD. A tak już całkowicie poważnie - Blade Runner, traf w 100% idealny, bo książki nie czytałem (nie bijcie). Chętnie dowiem się na czym oparł swoje filmy Ridley Scott. Dzięki za mangę, oglądałem wersję anime dobrych "parę" lat temu. Karcianki będą na pewno ogrywane. Super! Płyta zespołu Rainbow jest właśnie słuchana, poletzam. W kubku z kalendarzem już parzona jest herbatka, chociaż pewnie wezmę go do pracy i zaznaczę sobie na nim urlop ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). No i dzięki za słodkości i ogrzewacz.

Dostałem też swój przenośny skomplikowany system luster #pdk, a wy co nadal sami? Nawet mi was nie żal... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję pięknie za życzenia, no i wzajemnie (xD), wesołych i zdrowych świąt, żeby każdy kolejny dzień przynosił Ci więcej radości niż poprzedni.

#pokapake #wykopaka #chwalesie
skomplikowanysystemluster - Wszyscy mają pakę, mam i ja!

Po pierwsze bardzo chciał...

źródło: comment_1607610065YGQ3WYigrjmAsBjEYynjYL.jpg

Pobierz
  • 13