Wpis z mikrobloga

@boguslaw-de-cubalibre: Dlaczego? Np. wiekszosc tatuazystow uzywa ipada do rysowania wzorow + jak nie podejdzie rysowanie nie w sposob tradycyjny to ipada mozna normalnie uzywac. Kolejnym minusem jest ze jakosc talbetow graficznych do 2k zl jest tragiczna,
@Buckethead: nie jestem specjalista jakims, bo rysuje na ipad air z apple penem, bo polecil mi ipady tatuazysta. Jestem bardzo zadowolony. Wczesniej uzywalem jakiegos wacoma za 1kzł, ale nie dla mnie, bo przyjemniej sie rysuje z ekranem, a ekrany graficzne to juz +4k.
@nammah: ipad jest drogi i nie jest zaprojektowany do pracy dla grafika. Jestem prawie pewny, że nie da się uruchomić Corela czy Photoshopa na ipadzie. @Buckethead polecam jakiś tańszy Wacom, aby się przekonać czy dziewczynie się spodoba i czy będzie używać. Wacom podpinasz pod Windowsa i działa jak myszka w długopisie z rozpoznawaniem nacisku.
@nammah: nie będę się kopał z koniem. Jeżeli nie widzisz zalet Wacom nad ipadem to już nie mój problem. Pisałem o cenie, pisałem o uniwersalności Wacom (działa nawet z paintem), pisałem że nie ma Corela, a z tego co przeczytałem online to PH nie jest "pełną" wersja na ipadzie. Używam Wacom, który kiedyś był w biedrze za 99zł (o ile dobrze pamiętam) i spisuje się idealnie do tego co potrzebuję. Wydawanie