Wpis z mikrobloga

@contrast: Dzięki. Ale sobie zakpił Samsung z HBO wspólnie, ech... :(
A jakaś przystawka do TV z HBO i Netflixem, ale nie tylko z wi-fi, ale z normalnym wejściem sieciowym? Lepsza jakość powinna być niż przez wi-fi, bo mam daleko modem kablowy od TV i grube ściany w domu.
  • Odpowiedz
@Squatlifter: Elo :) jestem w podobnym momencie jak Ty... (Muszę ominąć ścianę z żelbetu)... Chyba musisz się zainteresować PowerLine PLC + Mi Box S. Niestety taki zestaw, to kilka stówek.

Sam teraz poluję na mi boxa, by go przytulić w cenie 170 zeta, ale nie wiem, czy przed świętami się uda ;)
  • Odpowiedz
@contrast: O ciekawe jest to przesyłanie sygnału sieciowego przez linię energetyczną domową. Nie wiedziałem, że coś takiego istnieje. Pamiętam, że w latach 1980 mój wujek miał w domu zestaw kilku telefonów, które podpinało się do gniazdek zasilających 220V i w ten sposób można było rozmawiać w całym domu jak przez normalny telefon wewnętrzny. Strasznie mi się to wtedy podobało jako dzieciakowi, żeby dzwonić do kogoś np. na piętrze i go zawołać
  • Odpowiedz
@contrast: Noo, tego się właśnie boję, że wydam 200 zł, a po roku lub dwóch przestaną aplikacje na nim działać, akurat te do platform filmowych na których mi zależy. Bo w sumie ja tego teraz potrzebuję tylko do HBO GO, żeby mieć to na telewizorze w salonie. Ale nigdzie nie widzę informacji czy HBO GO w ogóle jest na tym urządzeniu i jak działa?
  • Odpowiedz
Ja tego nie sprzedaje :) więc Cię nie namawiam, sam się nad tym zastanawiałem i przekonała mnie sytuacja testu jaki malem.w pracy z MI tv Stick https://youtu.be/R-m1U0PxjzA
Bawiłem się tym, ściągałem właśnie HBOGO i działało prawilnie, nie namawiam, rób jak jak chcesz kolego
  • Odpowiedz
nie widzę informacji czy HBO GO w ogóle jest na tym urządzeniu i jak działa?


@Squatlifter: a jaką Ty Mireczki chcesz informacje skoro masz androida i korzystasz z google play? Mają (wybacz) special for you dać cała listę aplikacji na Androida? Przecież w tej cenie jak nie będziesz zadowolony to na lajcie go sprzedasz :)
  • Odpowiedz