Wpis z mikrobloga

@Ramboski: ja jestem w #!$%@? ciekawy, kto stoi za tą stroną? Kto za to odpowiada? Kim są moderatorzy? Bo tak nagle wzięło się z nikąd i ogarniają kilkanaście kanałów sportowych i streamują wszystkie mecze na kilku mirrorach. To samo z Ksw i Fame MMA czy F1. Zanim powstała ta strona, to wszystkie streamy chociażby ksw spadały po chwili z rowerka, a tu se wbijasz i oglądasz jak król (Cebulak) i
  • Odpowiedz
@OneMaanArmy: imo still gówniana strona, mało co tam można oglądać bez przycinania, nawet jakość SD lubi przerywać (i nie to nie wina mojego neta). Już wolę zapłacić na takim playerze i oglądać sobie jak król w super jakości. To nie czasy młodzieńcze gdzie się kombinowało by oglądać za free. Nie bawię się w szukanie, odpalam jedną stronę i mam wszystko.
  • Odpowiedz
@tollusiek: mam wrażenie, że od jakiegoś ostatniego roku zaczelo przycinać, bo wczesniej oglądało sie bez zadnych problemów. Teraz z resztą zależy co, czasami full hd, 0 zacięć przez godzine, a czasami nawet w SD stopuje sie stream co minute :x
A nie wiedzieć dlaczemu, jakieś zagraniczne mirrory lepiej działają niż ich polskie streamy :x
  • Odpowiedz