Wpis z mikrobloga

Jak to jest czy każdy ziomek na infolinii dostaje coś od każdej umowy, bo dzwoniłem i się pytałem o jakąś sensowną ofertę to pod koniec rozmowy, KAZAŁ MI PODAĆ KIEDY MA SIĘ KONTAKTOWAĆ I WPROST ZABRONIŁ DZWONIĆ DO ORANGE BO ON NAPEWNO ODDZWONI??

#orange
  • 3
@Filipino7: Oczywiście, że każdy z nich dostaje za zrobioną umowę hajs, więc jak już klient zapyta o warunki, to ta osoba koniecznie chce taką umowę przygotować i do klienta wysłać, bo ma z tego powodu prowizję, a także plan miesięczny do zrealizowania na dosprzedaż, itp. Gdybyś nawet teraz zadzwonił znowu na infolinię i odebrałby ktoś inny, ty byś się zgodził na warunki podczas tej rozmowy, to ten pierwszy traktuje to jako
@Filipino7: ja już rozmawiałem z 3 konsultantami i każdy miał oddzwonić z super ofertą. I #!$%@? w dupie mnie mają. Odkopałem aż maila od mojego doradcy z przed kilku lat i próbuję z nim się dogadać.

Na tą chwilę za 5 numerów proponują mi +20zł netto do rachunku za podpisanie lojalki na 24 miesiące XD.
@Filipino7: w cyfrowym polsacie albo w netii już nie pamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°) miałem prowizję w złotówkach od umowy, od pakietu. Natomiast wiem, że w firmach ubezpieczeniowych czy finansach wygląda to tak, że co miesiąc Ci spływa jakiś promil.