Wpis z mikrobloga

@dge22: Przy decydujących meczach (najczęściej 5/6) fazy grupowej LM zawsze odpuszczałem stawianie wydarzeń w których grają ekipy, które zapewniły sobie już awans lub są go kompletnie pozbawione. Zazwyczaj takie mecze wydają się o pietruszkę. Mimo, że stoją za wygranymi miliony euro to bardzo często takie spotkania są traktowane już bardziej na "luźno". Przy tak dużej taśmie i stawce, szacun za jaja :D
@dge22: myślałem, że jesteś jakimś matematykiem z dużym yeldem, że oferowałeś odpłatne typy i jakieś grupy zamknięte tylko dla szczęśliwców, a tu już któryś raz widzę grane na czuja albo po kursach XD
@Aquamen: Jakim matematykiem XD Przecież już na samym starcie mówiłem, że to wszystko kwestia szczęścia i to, że raz, drugi, trzeci wygrałem nie znaczy, że jeśli ktoś zagra zemną za 4 razem, to też wygra XD btw nie oferowałem żadnych płatnych typów, po prostu wtedy jak ludzie powygrywali te taśmy na Lidze Narodów, to mi odpalili % za to, że wstawiłem im taśmę :) Ot taka ludzka życzliwość o której być