Wpis z mikrobloga

Bardziej mnie nartwią skutki uboczne tej szczepionki, które się ujawnią za rok, dwa od zaszczepienia


@userrrr: A skutki uboczne infekcji cię nie martwią? Matka przeszła infekcję wirusem Zikka jak była z tobą w ciąży?

Geniusze. Oj geniusze. Zryte płuca, zmiany w muzgownicy, respirator-pikuś. Ale skutki uboczne-krowi ogon po tym mRNA urośnie.
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Nie wiem czy przeszedła moja matka wirus zika, którego epidemia była w styczniu 2016, chyba, że Ci chodzi o epidemie wirusa sars który był w 2002, ale urodziłem się w 1998 także tego
( ͡° ͜ʖ ͡°) byłem zaszczepiony podajże na odre i różyczkę, reszty szczepień nie miałem i żyje już 22 lata na tym świecie i rzadko choruje
  • Odpowiedz
@userrrr: Myśałem, że masz Q02...
A tak naprawdę w chamski sposób chciałem zwrócić uwagę, że infekcje wirusowe mają o wiele gorsze powikłania, skutki uboczne niż szczepionki. Ten SARS 2 to w ogóle menda złośliwa, w przeciwieństwie do szczepionki zabija masowo. Zwłaszcza grupy ryzyka. Straszenie emerytów z szansą na zgon dobijającą do 20% jakimiś skutkami ubocznymi to nie jest najlepszy pomysł.
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Na szczęście urodziłem się wcześniej ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale masz rację miras, że infekcje wirusowe też są równie niebezpieczne dla zdrowia, jak skutki uboczne szczepionek, tylkl że teraz głównym problemem są skutki uboczne szczepionki na covid
¯\(ツ)_/¯ nie wiadomo czy nie zdechnie 40% społeczeństwa za 1-2 po zazzczepieniu, ogólnie uważam od początku tej "pandemii", że to wszystko kłamstwem zajeżdża z kilometra, a dlaczego?
-
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl:

Straszenie emerytów z szansą na zgon dobijającą do 20% j

To teraz proszę sprawdź jaka jest szansa zgonu w wieku 70+ na grypę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście na grypę ludzie też się szczepią, co jest szczególnie zalecane - uwaga - właśnie osobom straszym ¯\_(ツ)_/¯
Dla osób poniżej 70 roku życia Covid-19 niesie mniejsze ryzyko niż sezonowa grypa.
Źródło: https://www.who.int/bulletin/online_first/BLT.20.265892.pdf

Oczywiście zaszczepić się można tak czy
  • Odpowiedz