Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#nintendoswitch
Rozkręcał ktoś z was joy cony? Dzisiaj przyszła mi paczka z analogami w zestawie narzędziami i już się zatrzymałem przy pierwszym kroku... rozkręceniu obudowy. Śrubokręt nie wytrzymał bo był z jakiejś plasteliny. Jaki śrubokręt kupić? Jakiś dokładny link bo na niektórych ofertach na allegro piszą że nie pasuje albo trzeba piłować a tego wolałbym uniknąć ¯\_(ツ)_/¯
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@irbis1337: Problem jest taki że kupowanie tych śrubokrętów na allegro to loteria, dlatego "nie jest dokładnie ten sam zestaw" już nie wchodzi w grę, a patrzę na opinie i piszą że niszczy śruby albo że jest za gruby. Kompletnie nie wiem co robic dlatego idę na łatwiznę i szukam jakiegoś serwisanta tylko problem jest taki że mieszkam na zadupiu () Też słyszałem że często problem jest w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tesseract: Tak, tylko cały temat się rozchodzi właśnie o jakości tychże śrubokrętów. Mój nie dał rady więc dlaczego mam zaufać zestawie 25w1 za 10zl. Dlatego potrzebowałem jakiegoś poleconego, w którym będę miał pewność że rozkręci mi obudowę
oza tym nie sądzę żeby 25 śrubokrętów w cenie 10 zl były dobrej jakości


@MrAlexx360 Mam taki zestawik, kupiony z rok temu na Aliexpress za jakieś grosze, używam od czasu do czasu i póki co żaden bit się nie wyszczerbił. Z dosyć twardego metalu są zrobione.
Nie widzę potrzeby żeby kupować 1 wkrętak za 50zł jak nie masz zamiaru tego Switcha 5 razy w tygodniu rozkręcać i skręcać ¯_(ツ)_/¯