Wpis z mikrobloga

@wiecznie_zajety:

Ps. czy połowa obecnych to osób naprawdę ma wątpliwości , że przeciętna 40 paro letnia osoba z wykształceniem medycznym potrafi posługiwać się Internetem? Ja rozumiem , że Wy nie macie nawet 20 lat, ale mój wiek nie upoważnia do tego żeby kupować trumnę
  • Odpowiedz
  • 2
@wiecznie_zajety nie lubię określenia poważna kobieta. Bardziej pasuje do mnie wersja cyniczno, ironiczna i bezczelna. Skąd tu się wzięłam? żeby bardziej zrozumieć cały ten cyrk
  • Odpowiedz
@Asp140: No dobra a tajemnica lekarska? Nawet zwykłe rodo, rozumiesz że podawanie się za kogoś anie daj bóg to naprawdę ty, to na takie sytuację są paragrafy ? nie chce mi się wierzyć że tyle lat nauki ma iść w piz....u, dla jakiegoś tagu, to w końcu ktoś zgłosi ...
  • Odpowiedz
@wiecznie_zajety: Super argument. Mam już bliżej 50 lat niż 40 a mam to konto od 10 lat, korzystałem też wcześniej bez konta... przy czym moja 70 letnia mama czyta codziennie wiadomości a mój ojciec korzystał wcześniej niż ja.
  • Odpowiedz
@adik75: To niech się jakoś zweryfikuje chociaż, najwyraźniej nie chce, tylko opowiada kocopoły dla atencji; nie jest wykopkiem jak wszyscy inni, bo nawiązuje do konkretnej osoby w realu.
  • Odpowiedz