Wpis z mikrobloga

@WrzeCiOna: Ale ktoś zmusza kobiety do bycia pielęgniarkami i nauczycielkami,czy to ich wybór? Jest jakaś lista zawodów z których można wybierać jak jest się kobietą?
  • Odpowiedz
@WrzeCiOna: popatrz na siebie- kto by chciał zatrudnić osobę na odpowiedzialnym stanowisku która:
- nie umie używać argumentów
- nie odróżnia rzeczywistości od utopii
- jest tak nieodważna że wstydzi się tego co napisała, minutę lub dwie po opublikowaniu komentarza i usuwa komentarz?
Odpowiedź brzmi: NIKT.
  • Odpowiedz
@shaelix92:

wyobraź sobie sytuacje, klient zgłosił Ci błąd z aplikacją, a Ty mu na to mówisz że w sumie to środowisko w którym ta aplikacja działa, nie powinno oszukiwać aplikacji, zamykasz kompa i idziesz do chaty xD

Wydaje mi się ze tak działają działy wsparcia wszystkich firm z których aplikacji korzystam, "u nas działa to prawidłowo, cześć".

Chętnie bym Ci napluł w ryj przy najbliższej okazji, bo jesteś tak głupia
  • Odpowiedz
@Fidel1: zgadzam się, normalnemu człowiekowi byłoby mi głupio tak powiedzieć, jednak bierz pod uwagę że rozmawiasz z mega turbo ograniczoną osobą, na którą mogą zadziałać tylko prymitywne formy przekazu. Twoje argumenty od 40 minut odsyła w kosmos xD
  • Odpowiedz
@shaelix92:

jednak bierz pod uwagę że rozmawiasz z mega turbo ograniczoną osobą,

To tym bardziej powinno być ci głupio.

na którą mogą zadziałać tylko prymitywne formy przekazu.

Prymitywne formy przekazu nigdy nie działają.
  • Odpowiedz
@WrzeCiOna: Znalazłaś już tą listę zawodów które wolno wykonywać kobietom? Przecież musi taka istnieć, nie powiesz że same dobrowolnie wybierają zawód pielęgniarki i nauczycielki?
  • Odpowiedz
@Fidel1: jejku, nie chce mi się powatrzać, są głupsze i mniej wykształcone to mają gorszą pracę.
Potem z ich ograniczonym umysłem wchodzą na wypok i prowokują takie osoby jak ja, gdzie tyle zarabiam w miesiąc co ona pewnie przez pół roku. Obwinia w dodatku o to mężczyzn, bo programista to przecież praca tylko dla mężczyzny, a jest głupsza niż ustawa przewiduje.
Może dla Ciebie po pijaku to jest ciekawe, dla
  • Odpowiedz
@shaelix92:

Potem z ich ograniczonym umysłem wchodzą na wypok i prowokują takie osoby jak ja

No i?

gdzie tyle zarabiam w miesiąc co ona pewnie przez
  • Odpowiedz
@Fidel1: no i to z tego że gada coś że kobiety zostają nauczycielkami i pielęgniarkami (xD), a patrząc na nią i jej argumentacje nadawała by się co najwyżej na sprzątaczke.
  • Odpowiedz
@shaelix92:

a patrząc na nią i jej argumentacje nadawała by się co najwyżej na sprzątaczke.

Wątpię, mogła by nie przebrnąć rozmowy kwalifikacyjnej (nie wiem czy takie są przy zatrudnianiu sprzątaczki).
  • Odpowiedz