Wpis z mikrobloga

@WrzeCiOna:

niższa emerytura może być spowodowana np niższymi zarobkami

Ale co to ma wspólnego z niższym wiekiem emerytalnym? Wysokość emerytury, w systemie powszechnym, wynika z podzielenia uzbieranego kapitału przez oczekiwane dalsze trwanie życia. Gdyby oddzielnie liczyć dalsze trwanie życia dla płci, to emerytury kobiet byłyby jeszcze niższe, a mężczyzn wyższe.

np opieka nad dzieckiem
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: została wyjaśniona i wstyd jej za głupoty które napisała. Typowe. @WrzeCiOna: Nie czytam dalej komentarzy i urywam konwersacje, rozum nie chleb- tego sie nie #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯ szkoda że usunęłaś komentarze, ale traktuje to jako przyznanie mi i kolegom Ci odpowiadających racji.
Ps. Dorośli i inteligentni ludzie umieją przyznawać sie do porażki, Ty najprawdopodobniej nie posiadasz tej umiejętności, a przede wszystkim tok Twojego myślenia jest dla mnie tak
  • Odpowiedz
@WrzeCiOna: No i co z tego że takie są obecnie? Nie można tego zmienić? Nikt nie mówi o nieprzypisywaniu ojcostwa, tylko o zmianie zasad wykazania że nie jest się ojcem w przypadku małżeństwa.
  • Odpowiedz
@WrzeCiOna: Jakie "nakręcacie się"? To nie wśród lewaków są spurek, biejat i reszta?

wymyślacie od czapy argumenty chyba tylko po to zeby babom było gorzej,

Co? Który niby argument jest z czapy? Która zmiana sprawi że "babom" będzie gorzej? Chyba że równe prawa dla mężczyzn, to "gorzej" dla bab.

zacietrzewienie pierwsza klasa tylko chyba kierunek nie ten

Jedyne zacietrzewienie to ty pokazujesz, bronisz przywilejów i jako jedyny argument masz "ba
  • Odpowiedz
@WrzeCiOna:

tak to odbieram, na ilustracji jest zapłakany typ, ktory wygląda jak skrzyżowanie kobiety i dziecka

Czad, i co ta ilustracja ma wspólnego z tym co napisałem?

a w komentarzach
  • Odpowiedz