Wpis z mikrobloga

No i poszła konsolka za 3500 ( ͜͡ʖ ͡€) co się nagrałem to moje, teraz trzeba polować na kolejny egzemplarz. Myśle że warto było o ile do końca stycznia sie uda nową kupić, jak dopiero w lutym to bede sie zastanawiał czy warto było. Może i mnie nazwiecie januszem biznesu, albo cwaniakiem jak to kupiec skwitował na koniec transakcji xD ale tak działa wolny rynek, kto bogatemu zabroni kupić drożej żeby mieć na już. Dla mnie to taki challenge, dam Ci 1000zł jak nie bedziesz grał miesiąc na konsoli, easy xD i tak gram max 1-2h dziennie bo nie mam czasu, a na święta jej bym nie brał bo sie rodzice denerwują xD
#ps5
  • 22
@MamZespolTouretta: Normalni ludzie w tych czasach cos osiągają, zakładają dobrze prosperujący biznes i maja wkład w rozwój społeczeństwa , tworzą produkty zero waste czy nietestowane na zwierzętach.
Byznesmen z polski kupi taniej sprzeda drożej i udaje że to wolny rynek ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MamZespolTouretta: ja właśnie wszedłem na tag, żeby zapytać czy ktoś serio kupuje te konsole po zawyżonych cenach, bo na FB mi się wyświetliło, że typ za 4,5k wystawił. Jakim cudem ludzie to kupują, mimo, że przecież nie ma sensownie gier jeszcze(,)
@AnMarie: sugerowanie że zajmuje sie tym na codzień xD pozatym kupiec zadowolony, sprzedawca zadowolony, to o co Ci chodzi?


@MamZespolTouretta: Zdecydowanie kupiec jest zadowolony z przepłacenia, dlatego nazwał cię cwaniakiem XD W końcu zapłacić więcej niż coś jest warte to interes życia ( ) Bawi mnie po prostu to jak udajesz że nie jesteś Januszem kiedy po prostu jesteś XD I współczuje trochę, że nie możesz się dorobić
@AnMarie: Gdyby nie spekulacja i próba sprzedaży po wyższej cenie to ten kupiec by konsoli wcale nie miał ;) A skoro bardziej cenił sobie tą konsole niż 3.5k, to najwyraźniej wyszedł na tej transakcji wciąż na plus. Ból dupy jest tu całkowicie nieistotny i bezsensowny
@MamZespolTouretta: tak tak, popyt podaż i inne mądre słówka od korwina XD Jeszcze Owczy Pęd tu niezłe pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozumiem, że monopol na rynku to tez twój mokry sen, w końcu wtedy moznaby ustalać ceny z kosmosu. Nawet na dobra pierwszej potrzeby, bo o ile ktoś może przeżyć bez konsoli to bez chleba już niekoniecznie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@AnMarie: Gdyby nie spekulacja i próba sprzedaży po wyższej cenie to ten kupiec by konsoli wcale nie miał ;) A skoro bardziej cenił sobie tą konsole niż 3.5k, to najwyraźniej wyszedł na tej transakcji wciąż na plus. Ból dupy jest tu całkowicie nieistotny i bezsensowny


@Anien: zdecydowanie, dlatego skupienie z rynku maseczek i płynów do dezynfekcji tez było jak najbardziej na miejscu, w końcu - wolny rynek ¯_(ツ)_/¯
@AnMarie: ja kupiłem jedną konsole, a nie 1000. Teraz nie mam na czym grać, ale jest to cena którą jestem w stanie zapłacić za określoną ilość gotówki


@MamZespolTouretta: Wiesz, w sumie że to brzmi jak bajt? Zdecydownanie jakiś desperat przepłacić 1,2k za używana konsole jak za mniej mógłby kupić nową XD
Zdecydownanie jakiś desperat przepłacić 1,2k za używana konsole jak za mniej mógłby kupić nową XD


@AnMarie: w tym rzecz, że nie za bardzo by mógł, przynajmniej nie teraz