Wpis z mikrobloga

To niesamowite, że do dzisiaj pokutuje mit o brzydkich Niemkach i wydaje się być równie silny jak 20 lat temu mimo możliwości podróży. "No a jak się trafi jakaś ładna to na pewno imigrantka z Turcji lub Polski". Kisnę z tego srogo. Niektóre "parametry piękności" można nawet obiektywnie stwierdzić

- częściej mają pełne uzębienie
- są szczuplejsze (a jeszcze niedawno Polki były dużo, dużo szczuplejsze)
- mają godność i wiedzą, że to paździerz chodzić w podróbach więc co druga kobieta nie chodzi z torbą od Gucciego i bluzą od Prady;)

Facetów też się to tyczy, tam mężczyźni chodzą do fryzjera i stylisty a nie tną się na 0 maszynką lub robią grzywki "na Ukrainca", ale na nich się nie skupiamy bo no homo:)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #takaprawda #ladnapani
Syn_Tracza - To niesamowite, że do dzisiaj pokutuje mit o brzydkich Niemkach i wydaje...

źródło: comment_1607246423Qu2w4e0W9z2Dfw7GHoiL51.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Fakt uzębienie ważne ale zakładam, że każdy dbający o siebie człowiek stara się nie mieć kilograma próchnicy


@defoxe: No i w Polsce masz właśnie tych dbających pań znacznie mniej.

Różne są gusta, różnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Syn_Tracza lata multi kulti mają też swoje plusy

Didaj do tego, że tu kobiety po 30stce poza dużymi miastami wyglądają tak samo jak aja 35, 40, 45 czy 50 lat

Część 50tek stara się i wygląda na 30stki
Część 30stek nie stara się w ogóle lub za bardzo i wyglądają na starsze niż są
A wiele wiele z nich od razu przechodzi menopauzę, golą sie na krótko, zaczynają ubierać się w
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: Aż ci odpiszę, w Polsce rzucisz kamieniem to w ładną kobietę trafisz a ty nawet zdjęcia z paździeżem ładujesz, dawno w Pl nie byłeś albo kobiety nie masz, bo żeś się nakręcił jak szczerbaty na suchary.
  • Odpowiedz
@mijko: Stary, ja nie piszę o jakiejś konkretnej kobiecie, ale o statystycznej. Są w Polsce ładne kobiety, ale nie wiem skąd wynika mit, że Niemki są generalnie brzydkie bo to bulshit.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza może przestań się w PL prowadzać z szczerbatymi grubaskami w abibasach? Ja np tak nie robię i chwalę sobie towarzystwo ładnych pań praktycznie w każdym wieku.
  • Odpowiedz