Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 39
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:02:00, Niedziela, 06 grudnia 2020. Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana. Słońce podniesie się dziś o 07:52. Świecić będzie 7 godzin i 32 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:38 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:24. Ciemna noc zapadnie o 16:53, ale gwiazd można wypatrywać od 16:07.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Tot...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pjotsze: ja mało gier w swoim życiu przeszłam, poza Fallen Order był Wiedźmin 3, grałam w Among Us (ale odkąd pracuje w ogóle nie gram, bo wracam z roboty zmęczona i mi się już nie chce), chciałam przejść Dishonored, ale mi widok z pierwszej osoby w ogóle nie pasuje xD Ostatnio sobie ściągnęłam Plants vs. Zombie, bo też kiedyś grałam i mi się podobało ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@omi-omi: Stare asasyny to spoko skradanki, a moja ulubiona 4, czyli black flag to zajebista giereczka piracka (klimat piratów z karaibów i sporo takiego humoru). Te nowe to już takie totalne sandboksy ubisoftowe udające action rpg z pierdyliardem rzeczy do odhaczenia i grindem.
Z sandboksów możesz sprawdzić Just Cause 3 . Może i strzelanka ale można się rozerwać po ciężkim dniu w kieracie (coś o tym wiem). Saints Row 3
  • Odpowiedz
@Pjotsze: Ori teraz niebieski gra, i w Battlefronta 2 - którego też spróbuję, bo jak już mam ciągnąć klimat SW, to czemu nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakieś MMO przeglądarkowe za gówniaka się grało, ale już mnie tak nie ciągnie. Ale The Old Republic... Pomyślę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z innych gier to się napaliłam na ostatniego Monster Huntera, ale jak raz
  • Odpowiedz
@Sikorka2017: widzę, że nie tylko ja nie załapałam @omi-omi xDDD zaćmienie umysłu miałyśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) W soboty wieczorem to ja już w domciu jestem, a w przyszłą możliwe że będe na imieninach. Ale imieninowiec jest małoletni więc istnieje szansa, że dołączę o 21 lub 22. O ile młody nie złapie jakiegoś choróbska bo podobno zaczęło go gardło boleć xD
Jak Totopiwo będzie w
  • Odpowiedz
@omi-omi: MH mi si podobał, ale tam trzeba sporo czasu poświęcić na przygotowania między misjami. Może sobie Horizon Zero Dawn obczaj? Na blaszaku wygląda lepiej niż na moim prosiaku.
  • Odpowiedz