Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 39
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś zagrywa wam Toto, 07:02:00, Niedziela, 06 grudnia 2020. Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana. Słońce podniesie się dziś o 07:52. Świecić będzie 7 godzin i 32 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:38 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:24. Ciemna noc zapadnie o 16:53, ale gwiazd można wypatrywać od 16:07.
  • 33
No halo, dzień dobry!
Strasznie wczoraj pograłam. Graliśmy w planszowki do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałam w ostatniej turze. Teraz mnie krzyż #!$%@?. Trochę się przespałam, ale musiałam wstać rano bo mam obowiązki. Mam dziecko. Niektórzy mówią, że nie można grać jak się ma dzieci, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność.
@micke: Witam wszystkich serdecznie. Dzisiaj dzień wolny od zajęć. Muszę na szybko zrobić tylko ostatni projekt i fajrant. Wczoraj złożyłem nowego kompa, no i muszę przyznać że działa naprawdę dobrze. Pograłem do 3 w nocy w RDR2, ale wstałem rano, na tym polega odpowiedzialność. Dzisiaj będzie kontynuowane. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Udanej i spokojniej niedzieli. Ładujcie kondensatory. Trzymajcie się i powodzenia!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo @Glupiii @Omixod @piupiulaserem @sizuuu
Jestem nieodpowiedzialny bo dopiero się obudziłem, to już któryś raz tego ranka ale 9.25 już starczy tego spania. Dobra nie ważne. Trzeba iść się ogarnąć, zjeść śniadanie i można dalej leżeć i nic nie robić ( ͡º ͜
Dzień dobry Mirki

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @Berkel_88 @bibr

Dziś i jutro wolne, potem zapierdziel aż do niedzieli włącznie, potem dwa dni wolne, znowu zapierdziel, a potem święta, no i widzisz Grażynko, rok już zleciał
@shitty_support: @petla_sprzezenia: tutaj na tagu sami odpowiedzialni ludzie widzę ( ͡
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @Dziesion @Dioddy @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @AllGoesWrong @omi-omi @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @PoczciwyChlop @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01@Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @martica @mobutu2 @piupiulaserem @Syskiev

O choineczka... nie bylo mnie jeden dzień i tyle się działo u Was,

@Dziesion - cieszę się waszą radością :) dziedziczka jest przesłodka na kalendarzu!
@wyinwidualizowany - Kolego, trzymaj się tam, pomyśl, że zdobedziezz nieśmiertelność na następne levele :) zdrowiej szybko!
@shitty_support - uczę
Dzień dobry, juz niedziela, strasznie szybko ten weekend minął. Wczoraj udało sie zmnienić opony na zimowe, oraz po zdecydowanie zbyt długim czasie zamontować kabinę przysznicową. Dawno tak beznadziejnej instrukcji montażu nie widzialem, jedna instrukcja do co najmniej 3 typów. Ilości srubek, uszczelek itp. się nie zgadzały z instrukcją, brakowało wymiarow i doprecyzowań do strategicznych punktów. Większość trzeba bylo samemu rozpracować, rozmierzyć i sensowanie dopasowć, i tak zamiast w 2h się wyrobić, wyszedł