Wpis z mikrobloga

Mireczki z okazji że mam dzisiaj 34 urodziny organizuję małe #rozdajo

Do wygrania klawiatura jak na fotce, nawet nie rozpakowywana - dostałem do dekodera jako rekompensata, a kompletnie tego nie potrzebuję - może komuś się przyda.

Zasady są proste plusujesz i piszesz jakiś miły komentarz Ci tam w duszy gra a ja wieczorkiem po 21 przeglądam i wybieram coś co mi rozgrzeje serduszko a w poniedziałek wysyłam kurierem DPD z flaszką ADAM MICKIEWICZ 0,7l jako bonus elo benc.
ZygmuntTamburino - Mireczki z okazji że mam dzisiaj 34 urodziny organizuję małe #rozd...

źródło: comment_1607177420JdrFZT4NVJBmmKgC7i9Omi.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZygmuntTamburino: W sumie nie wiem co napisać, to napiszę że dziś będę piekła babeczki, a babeczki są cieplutkie więc pewnie rozgrzeją twoje serce ʕʔ (Chyba że nie lubisz babeczek) No i Wszystkiego Najlepszego w dniu urodzin, zdrówka, szczęścia, i miłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZygmuntTamburino: Czy wiek 34 lat jest jakimś wyjątkowym? Pewnie uznasz, że nie. Jednak dla nas jest to bardzo ważna rocznica, która oznacza, że już 34 lat jesteś na tym świecie. Niech ten wyjątkowy Dzień będzie dla Ciebie radosny i szczęśliwy. Niech pozwoli Ci dojrzale przeżywać Twoją dorosłość. I niech stanie się początkiem „najpiękniejszego okresu Twojego życia”. Wszystkiego najlepszego!
  • Odpowiedz
@ZygmuntTamburino: Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz piniędzy. A , no i życzę Ci żebyś jeszcze mógł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na poważnie to spełnienia. Dzisiaj wypijesz, zabawisz się, ktoś do Ciebie zadzwoni ale przeżyć życie żeby czuć z niego satysfakcję na co dzień to jest dopiero sztuka. Trudne ale osiągalne,oby się spełniło ;)
  • Odpowiedz