Wpis z mikrobloga

@harnasiek nie narzucam, każdy zaczynał od jakiegoś badziewia, kiedyś zrozumiesz mój ból o czytanie takich książek

Nie przeszkadza mi czytanie tego, przeszkadza mi wspieranie takiego pisarstwa, jak to ktoś napisał na wykopie, dzisiaj królują pisarze, którzy nawet nie czytają książek
  • Odpowiedz
bieda trochę :(


@smierdakow: Co tam u Ciebie na tapecie smierdkakow, Bernhard, Hrabal, Nadas, Mann? Audiobooki Mroza fajnie mi sie slucha, dobre sa do auta, mistrzostwo gibkosci slowa to nie jest, ale zwykle czyta Gosztyla + jakies nowe slowa czy ciekawostki i do auta w sam raz. A w biblioteczce mam jeszcze Pilipiuka czy Glukhovskiego ze starych czasow:D
  • Odpowiedz
@settembrini777 a inna sprawa, że mnie bardzo irytuje, jak ktoś się wybija na odgrzewanych kotletach, a jego fani nawet nie są tego świadomi, nie lepiej poczytać Kinga, który banalnie, ale przynajmniej umie psiac? Nie lepiej wesprzeć kogoś, kto nie jest produktem do zarabiania pieniędzy?
  • Odpowiedz
@LowcaAndroidow:

nie lepiej poczytać Kinga, który banalnie, ale przynajmniej umie psiac? Nie lepiej wesprzeć kogoś, kto nie jest produktem do zarabiania pieniędzy?


@smierdakow: No stary, przecież King to Mróz horroru:D Ile on ma książek napisanych, ze 100?:D
Chodzi mi o to, żeby naskakiwać na cudze gusta, każdy od czegoś zaczyna i pewnie z czasem wyrobi sobie gust literacki. Wiesz, zawsze
  • Odpowiedz
  • 0
Aż mi odechciewa później czytać, jak tak to naskakiwanie na młodych bo nic nie czytają i tylko w telefonach, a jak młody wziął coś co się wydaję spoko to hejt że wziął się za gównoksiążkę. @smierdakow jest jak stary nauczyciel polskiego, który wręcz narzuca co jest dobre do czytania a co nie, tak samo jak zmuszanie do czytania dzieł Mickiewicza/ Sienkiewicza bo to jest dobre itp. Miałem nadzieję, że chociaż na
  • Odpowiedz
@harnasiek
@smierdakow: Ależ subiektywny bełkot:D Właśnie słucham Osiedla w drodze do pracy i śmiać się chce jak czytam ten ból dupy Ćwieka:D Jakieś bzdury o motywie ze swetrem, kłamstwa o morderstwach w klubie, które niby "nie obeszły" głównych bohaterów - bo po brutalnej scenie główny bohater powinien do końca książki mówić " o #!$%@?, nie mogę dojść do siebie"
Cyt. książkę, sceny po "brutalnej scenie":

Żaba usiadła w kuchni, nawet się nie rozglądając, jakby nie interesowało jej, gdzie się znajduje, bo i tak przebywa w
  • Odpowiedz