Wpis z mikrobloga

@Soojin21: Już tłumaczę : Autor miał na myśli, że każda indoktrynacja dzieci to zło.

Zapewnił także przykład jak lewacka ideologia niszczy rodziny. Mam nadzieję, że pomogłem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 146
@kinasato:

Już tłumaczę : Autor miał na myśli, że każda indoktrynacja to zło


Mam dziwne przeczucie, że autorom tego typu znalezisk jednak nie każdy typ indoktrynacji przeszkadza, ale to tylko przeczucie. Btw czemu zostało użyte słowo "ideologia" a nie "indoktrynacja"? Bo tak na nowogrodzkiej mówią na wszystko co im sie nie podoba?
  • Odpowiedz
@Soojin21: Nie martw się, są jeszcze na świecie tacy rozsądni ludzie jak ja, którzy wywalili by ze szkoły nie tylko komunistyczną propagandę, ale też religie i inne szamanizmy.

@no_49: Dziecko w wieku 10-12 lat nie jest w stanie stworzyć swoich własnych poglądów. Zanim się uniesiesz, to tłumaczę skąd taka konkluzja - bo nawet dorośli też w ogromnej większości tego nie umieją - chłoną papkę z TVpis czy innego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kinasato: Tak ale tam jest napisane o szkołach i uniwersytetach, raczej myślałem o 16+.

Takie osoby już mają pewne wykształcone zdanie na pewne tematy.
  • Odpowiedz
@no_49: inne poglądy to tam spoko, ale jak nastolatek ruga matkę za łatwy start i że wszystko przychodziło jej w życiu łatwo, bo 200 lat temu byli właściciele niewolników to jednak kurde coś poszło nie tak, ale to wina rodziców. No i wrzucanie takich rzeczy do internetu to też porażka
  • Odpowiedz
gdy nastolatek odważy się mieć inne poglądy niż rodzice


@no_49: ten nastolatek nie ma innych podglądów tylko poddał się indoktrynacji BLM
  • Odpowiedz
nastolatek odważy się mieć inne poglądy niż rodzice


@no_49: faktycznie, wmawianie matce ideologicznych pierdół że ma przywilej białych to jedynie niewinne "inne poglądy" xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Soojin21: może chodzi o to że ta "ideologia" tj liberalne poglądy są na tyle przekonujące, że rozsądni ludzie wystawieni na nie sami widzą, że to ma sens. Konserwom zostaje bronić dzieci przed dostępem do wiedzy
  • Odpowiedz