Wpis z mikrobloga

Persona 5 Scramble, na zachodzie oficjalnie jako Persona 5 Strikers oficjalnie 23 lutego 2021 r. na zachodzie na Switchu, PS4 (i pewno PS5 gdyż kompatybilność wsteczna) oraz... Steam! Tak więc na więcej niż switchowe 29 fps można liczyć może na PS5, a jak nie tam to na PC.

Nie jestem fanem gier z mechaniki dynasty warriors, więc zagram jedynie dla fabuły i bohaterów (może się coś takiego znajdzie w tym gatunku).
#persona5 #persona #nintendoswitch #ps4 #steam
iamtehwin - Persona 5 Scramble, na zachodzie oficjalnie jako Persona 5 Strikers oficj...
  • 8
zagram jedynie dla fabuły i bohaterów


@iamtehwin: Ale jak to dla fabuły, bohaterów? Zagrasz bo jesteś fanbojem i jak widzisz "persona 5" to jak małpa kupujesz. Ch** że to gra, która wyszła wcześniej kilka(naście) razy, ale ze zmienionymi teksturami na Persone 5 xD.

@Yuutsu: Owszem - z tym że są trzy różnice :)
1. Nie będę musiał się katować w 20 fps jak fanbaza Nintendo, tylko 60 klatek
2. Jak gra mi się nie spodoba to nie będę się zmuszał do grania i po prostu sprzedam
3. Nie wystawię grze 9/10 tylko dlatego że ma Persona w nazwie, co robią fanboje Zeldy
@iamtehwin: Ja już ograłem (japoński w tym spinoffie nie jest zbyt skomplikowany). Mechanika walki jest bdb jak na tego typu grę (musou), ale dialogi i postacie to tak naprawdę główny powód jej ogrywania. Oryginalna ekipa aktorów głosowych jest genialna btw (ale to raczej oczywistość, że nie używa się dubbingów).