Wpis z mikrobloga

Straszne to jest jak ta cała Ekipa żeruje na dzieciach, byle oddały ostatnią złotóweczkę z hajsu z komunii(koszulki z JHK ,książka, teraz płyta ,za tydzień kurs youtubera,a za miesiąc kto wiem może manekiny z ich twarzami.

Za dwa lata te koszulkami tylko do podłogi się będą nadawały, a płyty posłuchasz sobie patrząc na licznik subów na yt który dobije Ci do 1k po tym kursie yt.
#friz
  • 5
  • Odpowiedz
@Fetaction: ogólnie to co robią na tym youtube to ostatnio dno i metr mułu. Jeszcze pierwszy sezon oglądałem, fajnie się śledziło jak robili jakieś ciekawe zadania, czasami coś niebanalnego, a teraz?
Wchodzimy na giełdę, sprzedajemy ubrania co chwilę nowy wzór, sprzedajemy kursy, książki, płyty. Nie robią kompletnie nic ciekawego i wartościowego, osiedli na laurach i tyle. Mam nadzieję, że ludzie zaczną dostrzegać, że wrzucanie byle gówna na yt to brak
  • Odpowiedz
@Miho32: uwierz mi, że mając takie zasięgi mogliby jeszcze robić i robić i kupe siana trzepać na samych wyświetleniach, ale wolą inne sposoby sprzedając jakieś poradniki (jestem przekonany, że gówno warte - część historii kanału, trochę tipów, które każdy logicznie myślący ziomek jest w stanie ogarnąć lub nawet wyczytać w necie za free bo to, że ktoś Ci powie co robić to jedno, zrobić to drugie - jeżeli nie masz
  • Odpowiedz
@clouud: Całość wygląda jak po prostu nabijanie piany. Podbijamy akcje Ekipa S.A - przepychając coraz więcej gówna i próbujemy zacząć z jak najwyższą ceną za jednostkę akcji. Poczekamy na idiotów którzy podłapią jak to Ekipa nie jest zajebista (bo cały czas cos wypuszczają), akcje się sprzedadzą, a twórcy nie będą już praktycznie nic nagrywać.
  • Odpowiedz