Wpis z mikrobloga

Ostrzegam przed zakupem rtx 3060ti w Morele
Około godziny 16 przy modelu Gigabyte Gaming OC widniały przez chwilę napisy "dostępnych 6 sztuk" oraz "zamów dziś odbierz pojutrze" napisałem do Morele w tej sprawie
"Pan Mateusz" z chatu odpisał mi że karty były dostępne i zgodnie z zasadą chronologii wszystkie poprzednie zamówienia czyli ok. 250 powinny być zrealizowane. Oczywiście nie jest to prawda. Napisałem jeszcze raz na chat i od "Pani Karoliny" dostałem informację że napisy pojawiły się w związku z błędem związanym z nową dostawą kart które zostały oczywiście przypisane starszym zamówieniom. Więc jeżeli następnym razem zobaczycie przy jakimś rtx 3060ti napis że jest dostępnych x sztuk to wiedźcie że najprawdopodobniej nie dostaniecie ich w tym roku i zostaniecie wpisani na koniec długiej listy. Morele jak zawsze z gównem...
Swoją drogą zamawiał ktoś wersję Gigabyte Gaming OC ? Jeśli tak to w której minucie i jaki macie numer w kolejce? ja zamówiłem 2 minuty po 15 i wczoraj byłem 33. Dzisiejsza "dostawa" o której wspominałem wyżej liczyła z tego co zdążyłem zauważyć jedynie 6 sztuk więc w tej chwili jestem pewnie 20 któryś
#rtx
  • 3
@Enchatress: zamawiałam dwie karty - aorusa o 14.53, która już mi przyszła inpostem oraz gaming oc o 14.57. Ta druga ma na morelach status zamówienia "wysłane do paczkomatu", natomiast gdy kliknę na śledzenie listu przewozowego to jest informacja o przygotowaniu przez nadawcę. Czy ktoś też ma podobną sytuację?
Podobno jakiś chłop zamówił dzisiaj w Morele rtx 3060ti Gigabyte OC w wersji PRO i dostał maila że przyjdzie mu we wtorek. Więc to jasno pokazuje że system Chronologii w Morele jak i Xkom jest #!$%@? warty...