Wpis z mikrobloga

Jakie macie opinie o Skodzie T-50? Im więcej tym gram, tym większą ochotę mam #!$%@?ć ten czołg z garażu. Praktycznie nigdy nie trafisz magazynka 3 na 3 pestki. Wielki jak stodoła, świeci się z kilometra, nie strzelisz zza żadnego krzaka, bo zaraz spot i ten karton wyparowuje w sekundę. Nosz #!$%@?...
#wot
  • 15
@sheridan97: zupełnie przeciwnegm wrażenie, najlepszy magazynek jakim grałem. Bia na załodze, perki do jazdy i strzałów, dyrektywa na wentylację+ i gra mi się cudownie.
@Arado-Akbar: @papaj_21_37: @zgred: @matstos: @jszq: Grałem VTU, też był gównem ale są gorsze 8. Może to wina tego, że zawsze widziałem same pozytywne opinie o Skodzie T-50. Spodziewałem się nie wiadomo czego, a ten czołg mnie tylko #!$%@? swoim działem i tym, że jest ogromnym kartonem, który świeci się z kilometra. Nie wiem, może ludzie przeceniają go przez to, że przesiadają się na niego z VTU albo
@pavlo0: Grałem tyloma magazynkami i większością sobie dobrze radziłem, co możesz łatwo sprawdzić jeśli nie wierzysz ale ten jest po prostu mocno irytujący przez cechy, które wyżej wymieniłem.