Wpis z mikrobloga

Czy na Kundla wgrywa się normalnie książki przez eksplorator czy jakaś aplikację trzeba? Pytam bo to jest zintegrowane z Amazonem.
#kindle
Kolejne pytanie. Wszyscy tak się kundlem zachwycają, że lepszy od PocketBook, ale nie mogę się doszukać czym konkretnie go przewyższa. Szczerze nie wiem czego można więcej potrzebować niż możliwość czytania książek. Mam PocketBook Basic Lux 2 i nie wiem czy kiedykolwiek znajdę powody do przesiadki.
Rzekome szybko uszkadzające się obudowy czy wyświetlacze to też jakiś mit. Mam już go 3 miesiące, jeździ ze mną w plecaku codziennie do pracy i nic mu się nie stało.
#czytniki #pocketbook
zielony_wiatr - Czy na Kundla wgrywa się normalnie książki przez eksplorator czy jaka...

źródło: comment_1606988739yYuP2sP5sEJcOhqthRiGFx.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@zielony_wiatr najwygodniej za pomocą calibre - fajny manager do biblioteki ebookow. Folder calibre sobie synchronizuje z chmurą i mam od razu kopie bezpieczeństwa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zielony_wiatr: Kundel chodzi szybciej i mniej problemów, mam w domu starego Onyxa którego producent porzucił i nie działa, Pokectbooka 3 Pro w którym jest skopane gniazdo ładowania i obudowa która się odkształciła i jakiegoś małego Pocketbooka gdzie podczas używania Legimi ich interfejs zajmuje 1/5 ekranu. Oczywiście, przez to, że nie ma pełnej integracji z Legimi w Polsce dużo traci.
  • Odpowiedz
@zielony_wiatr:
- tam, spokojnie można wgrywać własne pliki. Integracja z Amazonem nie przeszkadza, a nawet pomaga, bo można własne pliki wysyłać na adres e-mail czytnika przez serwery Amazonu;
- czytniki Kindle są proste, szybkie i ceny mają baaardzo konkurencyjne w czasie promocji;
- czytniki PocketBook mają sporo cech, których brak w Kindle, a mogą być ważne:
dzielenie wyrazów wg polskich reguł;
polskie menu i klawiaturę ekranową (także wyszukiwanie w tekście z polskimi znakami i notatki z
  • Odpowiedz