Wpis z mikrobloga

Ogrywam wlasnie #zelda BOTW na #switch i zdecydowanie jest to najlepsza gra w jaka grałem , mnogość interakcji jakie są do wykonania , ogrom świata , animowany styl gry - przecież ta gra to w zasadzie ideał - plus po przesiadce z tytułów SONY zmusza do myślenia i kombinowania absolutnie niesztampowego w swoejej sztampowości i logice - no jak macie opcje miruny to polecam w #!$%@?
  • 10
  • Odpowiedz
@RudaBrona: póki co staram sie przejsc BOTW - jak mi sie uda to bedzie chyba moj najwiekszy growy sukces potem zabieram się za Immortals Fenyx Rising na PS4/PS5 bo to wyglada na niezły klon zeldy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gusto-gav: szkoda tylko że po przejściu fabuły nie ma co robić mimo że bardzo chciałem wierzyć że jest inaczej. Porównałbym ją do GTA5, czyli tak jak mówisz, mnóstwo smaczków, ale na dłuższą metę nic nie wnoszą poza takim "wow" za pierwszym razem. Osobiście więcej godzin przegrałem w Mario Kart i Smash Bros jako że można w nie grać w nieskończoność
  • Odpowiedz
@Zales360: ja mam właśnie zupełnie inazcej , mario kart mnie mega nudzi , smash bros nie czaje - po 10 minutach mam dość
Nastepnym tytułem na świezym switchu będzie mario bo akurat mam ochote na jakiegos platformera
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gusto-gav: Odyssey pograłem 15 minut i sprzedałem, miałem wrażenie że to gra dla dzieci specjalnej troski a uwielbiam platformówki zarówno 2d jak i 3d. Super New Mario Bros było spoko ale #!$%@? trudne, oceniam w odniesieniu do Rayman Legends
  • Odpowiedz
@Zales360: Robiłeś side questy i przechodziłeś każdą napotkaną świątynie ? Ja w zasadzie miałem ambicje żeby ogarniać wszystko co po drodze spotkam, i mam już przegranych pełno godzin a dopiero zrobione 2 te duże potwory ( wodny i ten na pustyni ). Jak napotykam już świątynie to mnie skręca ;p i nie wiem czy ja pobrałem jakąś złą taktykę na tą grę czy taka specyfika tego typu gier
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DaxterPoker: owszem, praktycznie wszystko co się dało robiłem, nie spieszyłem się. Walka z mechami i bossami jest spoko, gorzej te labirynty w środku. A kapliczki w większości były spoko. W BOTW bardziej liczy się podróż niż cel bo ukończenie fabuły nie daje jakiejś specjalnej satysfakcji. Za to jak już zrobiłem większość rzeczy to teraz nie mam co robić dlatego odsprzedałem dyskietkę na rzecz Pokemonów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DaxterPoker: switch pokazuje równe 80h, więcej mam jedynie w Mario Kart, Smashu, Diablo i Crash Team Racing ale w nie można grać w nieskończoność ze względu na ich naturę
  • Odpowiedz