Wpis z mikrobloga

Polecicie jakieś kosmetyki do czarnej, dosyć długiej i gęstej brody? Zrobiliśmy sobie takie losowanie w ekipie na mikołaja i nie mam pojęcia co mógłbym ziomeczkowi kupić serio, a to wydaje się najpraktyczniejsze. Do 50zł da radę coś znaleźć? #broda #brodaboners #pielegnacja #barber
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@raqjp: nic, te wszystkie kosmetyki to bzdura. Sam mam taką brodę, testowałem wszystko i najlepsze jest head and shoukders a do stylizacji suszarka. Reszta to woda na młyn żeby robić hajs.
@raqjp: Nie słuchaj tego Pana wyżej bo to głupie gadanie. Nie wiem jakich kosmetyków używał ale są takie, które naprawdę robią różnice tym bardziej jeżeli ktoś ma dłuższą brodę.

Na promocji u mnie w sklepie masz jeden z lepszych balsamów na rynku, który na pewno będzie odpowiedni dla Twojego kolegi. Jeżeli ma dłuższą brodę to właśnie balsam będzie super.

https://mencare.pl/pl/p/HORDE-Balsam-do-brody-Lumberjack-50ml/528
@raqjp: Potwierdzam również.Jakiś kartacz albo szczotkę do brody lub coś z olejków lub balsamów dostępnych np. w Rossmannie.Te wszystkie kosmetyki ze "złotem" w środku to czysty marketing i wyciąganie kasy od naiwnych.