Wpis z mikrobloga

#opole

Jak chcecie dobrą pizze to wiecie, że nie w sapore XD

Warto do listy dodać Giuseppe, zamówilismy wczoraj dwa placki ze znajomymi, dzisiaj wszyscy z zatruciem pokarmowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślałem, że tylko mi coś nie siadło, a okazalo sie po napisaniu na grupce, że wszyscy na kiblach XD

Polecam cieplutko
  • 14
@Waderra: sanepid zgłosozny emailem, reklamowałem u nich i maja #!$%@? xD

Panie **********, przeanalizowaliśmy sytuację, sprawdziliśmy produkty, które były na pizzach, nie było więcej zgłoszeń aby ktokolwiek inny się zatruł naszym jedzeniem. Pozatym pizze robił jeden z szefów i jesteśmy pewni, że była dobrze wypieczona a składniki świeże, nie widzimy żadnych zaniedbań z naszej strony. Jeszcze raz podkreślamy, że przykro nam, że państwo źle się czuli ale nie ma żadnych dowodów,
@Dru_Gru: o kurła szkalujo, no ja tam jadłem chyba z tuzin razy na miejscu czy z dowozem i nigdy nie miałem żadnych problemów :( zawsze świeża, ciepła i z masą składników to polecałem. Osobiście bym obstawiał że prędzej to się struliście tym komesem niż picką z Giuseppe xdd, no ale z drugiej ja to mam zaprawiony żołądek setką kebabów to mi już nic nie straszne i może dlatego żadnych problemów gastrycznych
@Dru_Gru: i #!$%@? odpowiedź od Giuseppe tak szczerze, jakby nie docierało do nich, że co ludzie pracują na home ofisie i spotykają się czasami w domach a nie w biurach, że tylko tam mogą być współpracownicy? Co do sanepidu to dobrze zrobiłeś, jak są czyści (omen nomen) to nic im się złego nie stanie, ale zanim sanepid wpadnie to oni zdążą sześć razy kuchnie wypucować... zresztą jak bym ja miał gdzieś