Wpis z mikrobloga

Obejrzałem 4 min tego leaka i kilka razy animacja postaci przeskoczyła do zupełnie innego położenia. Jedna animacja która była widoczna na demie z PS4 pro zaprezentowana ostatnio przez CDR została poprawiona. Chodzi o grupe wsparcia zeskakującą z powietrznego pojazdu, w ostatnim etapie tej sceny członek jednostki pokazuje nam drogę w którą mamy podążać - stoi przodem do nas a w następnej sekuncie stoi tyłem (wtf?), animacja przeskoczyła, słabo to wyglądało. Mam nadzieje że 3 miesiące wystarczyło na poprawienie takich gliczy i kto wogóle wpadł na pomysł żeby grę w takim stanie wysłać do tłoczni :(
#cyberpunk2077 #nightcity #playstation4
  • 5
@wybacz: Te problemy z przeskakującymi animacjami, brakiem przejść widziałem już kilka razy podczas oficjalnych prezentacji, myślałem że po wysłaniu płyty do tłoczni nie będą miały miejsca :( Mimo wszystko gra wygląda nieźle, będę ją ogrywał na PC (mam również preorder wersji PS4), być może zabrakło mocy PS4 na te wszystkie animacje. Mimo wszystko liczę że ostatnia łatka poprawi znaczące glicze.