Wpis z mikrobloga

Mój pierwszy prawdziwy perfum. Zawsze mi było szkoda kasy na coś takiego i leciałem na mexxie/oldspice taty lub na bazarkowych Armanich. Teraz przepracowałem wakacje, stypendium jest z uczelni to i postanowiłem sobie kupić zapaszka

Mi się podoba ().

Witam wszystkich na tagu #perfumy ( )
Cooperr - Mój pierwszy prawdziwy perfum. Zawsze mi było szkoda kasy na coś takiego i ...

źródło: comment_16069067816PI80xRTAP42MSWB90Mv6z.jpg

Pobierz
  • 105
@FELIX90: @bydgoszczvx: Zajrzyjcie sobie czasem na Reddit, zobaczcie jak ludzie reagują na to, że ktoś się chce czymś pochwalić albo wejść w jakieś środowisko. Pochwalą, polecą coś lepszego, polecą na co zwracać uwagę.
A na wykopie jak w lesie, OP sobie kupił pierwsze poważne perfumy, nie każdy zaczyna od niszy po tysiąc za 50 ml. Może #!$%@?ł całe wakacje i wiśnie zbierał i w końcu sobie kupił coś na co
@Cooperr: O Panie...

Mój pierwszy poważny falkon perfum za ponad 50zł, kupiłem go 3 lata temu w Sephorze bo miałem kartę podarunkową i byłem kompletnie zielony w temacie,
Jak mnie niesamowicie kukle później swędziały jak w domu się okazało że 30 min po spryskaniu KOMPLETNIE go już nie czułem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sprzedałem na Olx za jakieś 220 zł i kupiłem sobie za to flakon 1M
Może #!$%@?ł całe wakacje i wiśnie zbierał i w końcu sobie kupił coś na co pozwala mu budżet


@Jaroslaw_Keller: przestań, na wiśniach tak słabo nie płacą. Ja zapytałem tylko ze względu na to, że podchodzi z dużym szacunkiem do pieniędzy i trochę głupio byłoby przeczyć temu, robiąc zakupy w Sephorze albo Douglasie, które akurat na takich Bossach, mają ogromne przebitki