Wpis z mikrobloga

@CeZiK_: No nie do końca sklep jak sklep :-) Tu obsługa nie jest świadczona przez pracowników Samsunga tyko outsourcing przez właśnie I-Terra - i stąd to pytanie.

A czy najtaniej? Promocja taka jak wszędzie była na A31 i A51... Ale skoro nikt nie napisał że lipa to może będzie dobrze ;-)
  • Odpowiedz
@Panda1112: Hej, kupiłeś coś tam? Ja kupiłem telefon 30 listopada i mimo, że był wielki napis w mejlu potwierdzającym przyjęcie zamówienia, że wysyłka w 24h to do dziś (czyli po 8 dniach) nie raczyli wysłać telefonu. Jeśli nie kupiłeś a masz zamiar to ja nie polecam.
  • Odpowiedz
@ZenDestroyer: Siemanko :) Rzadko tu zaglądam stąd dopiero piszę. No wciąż czekam 9 dni po płatności w końcu wysłali - ponoć im się skończyły egzemplarze (w końcu sklep producenta...). Mam nadzieję że na tym się problemy skończą - jak coś złego będę pisał :) A u Ciebie coś ruszyło?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Panda1112: wyslali i moj, szkoda ze dopiero wczoraj, bo weekend przelezy na sortowni. Ilość, wersji jakich uslyszlem na infolinii samsinga jest zatrważającą.....Rowniez mam nadzieje, ze to koniec problemów. Dzieki za info i pozdrawiam.
  • Odpowiedz