Wpis z mikrobloga

n47 z przebiegiem >300k. Samobójstwo, czy nie? XD Dodam, że rozrząd był wymieniany 40k km temu, a sam samochód wygląda tak, że jakbyś skręcił mu licznik na 130k, to janusze by klaskali uszami, że trafili perełeczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najbardziej boję się późniejszej odsprzedaży, bo większość szuka w okolicach 220 max XD

#bmw
  • 13
  • Odpowiedz
przebiegiem >300k


@lysyzlombardu: skreconym z 600 :P

ludzie robia patologie z tymi przebiegami, prawda jest taka ze jak zadbane i naprawiane to moze byc w lepszym stanie niz zaniedbane monstrum zespawane ze 3 innych ale majace 150k
  • Odpowiedz
@lysyzlombardu: przebieg nie jest tak ważny jak stan. ;)
Są auta, które przy 150 tys przy właścicielu który nie dbał są w gorszym stanie niż te co maja 300, ale były u człowieka który dbał, jak stan jest dobry, to bierz ;)
  • Odpowiedz
@eNse: Eh chłopaki. Przez suche paliwa które mamy na stacjach zacierają się pompy cr. Tak załatwiłem pompę cr cp4 w n47 w mojej f31. Wracałem od bratanicy z urodzin, i nie dojechałem 2km do domu. Auto zgasło i tylko laweta (automat, xdrive) cały układ wtryskowy do wymiany wraz z zrzuceniem baku i czyszczeniem wszystkiego. Dobrze ze mamy zakład mechaniczny wiec koszty które poniosłem to tylko nowy układ wtryskowy (wtryskiwaczy w n47
  • Odpowiedz