Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Polecam nalewkę z dziurawca, stosuję od 2 miesięcy i widzę poprawę.

Mój przepis:
-0.5l spirytusu spożywczego (+-55zł)
-dziurawiec z apteki w saszetkach 2 opakowania po 50g (100g +- 20zł)

Zalać w czystym słoiku/butelce. Postawić w ciemnym miejscu na 2 tygodnie i mieszać codziennie (wstrząsnąć)
Po 2 tygodniach odcedzić przez szmatkę, nalewkę przelać do nowego słoika.
-dodać 250ml wody przegotowanej lub mineralnej
-dodać kilka łyżek miodu i wymieszać dokładnie

Odstawić znowu na tydzień, gotowe

Całośc wystarcza na około 35-40dni
Ja dodaję do wody po 5ml, 4x dziennie.

Czuje się stabilniej, spokojniej, zniknęły lęki i flashbacki związane z byłą dziewczyną które trwały juz 2 lata.
Być może to zbieg okoliczności, być może placebo, nie wiem, polecam spróbować jeśli ktoś ma umiarkowane objawy lub koniecznie nie chce pakować się w tabsy od psychiatry.

Na szybko można kupić w aptece gotowca (Tinctura hyperici) za około 12zł 100ml wystacza na 5 dni
PODCZAS ZAŻYWANIA NALEWKI NIE WOLNO PRZYJMOWAĆ LEKÓW ANTYDEPRESYJNYCH, NIE WOLNO PRZEBYWAĆ NA SŁOŃCU I KORZYSTAĆ Z SOLARIUM.
Nie wszystkim pomaga, nie na każdego działa (tak jak ssri)
Powodzenia
#nerwica #depresja #ssri #dziurawiec

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc6752a1831d2000bfc1504
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 10
@dildo-vaggins: Ten dr rozanski jest tak samo wiarygodny jak dr zięba.. Wystarczy że jego wykład jest na kanale "niezależnej telewizji" na YT i ma smieszny sklep. Istotne związki dziurawca a także innych ziół nie rozpuszczają się w wodze tylko w alkoholu. Zioła należy macerować kilka tygodni w alkoholu aby uzyskać odpowiednie związki,nie pamietam juz co to sa za związki w dziuraecu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qwik3: ale skoro wyciskany jest sok to związki z niego też się wydostają, akurat dr Różański ma wykształcenie i duży autorytet w zakresie fototerapii i proszę mi tu nie obrażać i porównywać do oszusta Zięby bez wykształcenia. Lepiej powiedz jakie ty masz wykształcenie w tym zakresie i doświadczenie.