Wpis z mikrobloga

oże mu Endomondo założyć i ile przejedzie tyle pieniędzy dodatkowo dostaną emeryci


@Imod: endomondo przestaje istnieć z końcem roku XD Także nawet to by im nie wyszło XDDD
  • Odpowiedz
Bogaci i tak nie poczują bo mają sposoby i kapitał na obejście inflacji. A do takich osób zaliczają się lekarze, także przestań z tym że bogaci zbiednieją xD Jak już to dostaną znowu zwykli pracujący u prywaciarza inflacją po nerach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Vosemite: Ale mnie nosi jak sobie pomyślę co się w tym kraju #!$%@?. Że ludzie idioci nie umieją myśleć.
Jeszcze bardziej mnie nosi bo mam dziadków w domu co za pisem w ogień by skoczyli.
Jak żyć w tym kraju. Po studiach chyba trzeba będzie spakować walizki i się wynosić czym prędzej
  • Odpowiedz
@Vosemite: piszesz bzdury, 22mld emeryci wypracowali za czasów kiedy pracowali, państwo ich nadal łupie bo od wypłaty emerytury nadal pobiera podatek... zamiast obniżyc podatki nazywaja to danina od pisu i kupuja glosy emerytow za ich wlasne pieniadze.

Z hajsami dla lekarzy tu się zgodzę jednak tutaj reformy nie udawaly sie rzadnemu rządowi, np. Kiedyś były protesty pielęgniarek "Buzek na wózek"

Po prostu system jest #!$%@?, poza tym sporo lekarzy #!$%@? etat
  • Odpowiedz