Wpis z mikrobloga

  • 0
Dziękuję cipsoft za "naprawienie" exety u EK.. Szybka gleba po ss.. #tibia
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blezio2: cipsoft jak to cipsoft, kilka tygodni testowania nowego zaklęcia, zbieranie opinii, wprowadzanie drobnych zmian, zgoda graczy na wprowadzenie, a dzień po wprowadzeniu w życie zmiana działania tego zaklęcia o 180 stopni.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Blezio2 działała po update tak, że EK mógł ściągać na siebie WSZYSTKIE moby. Dzisiaj po SS, bez ostrzeżenia zmienili to na "pierwotną" wersję że exeta ściąga TYLKO moby dystansowe..
  • Odpowiedz
@Blezio2: a to już musisz rycków pytać, ale ogólnie jest płacz że stała się bezużyteczna. Po kilku tygodniach pytania graczy, czy chcą ją w wersji, którą własnie zlikwidowano :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tomtom666 wrzucili to po 10:45 dzisiaj jak już serwery wstały. A przeczytałem jak po 10min zaliczyłem glebe swoim EK próbując wyciągnąć z trapa EDa.. Ja już ją z hotkeya wywaliłem bo jest bezużyteczna
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@aphen szczerze rozmawiałem z EK 650+ to oprócz krateru również stwierdził że można ją wywalić z hotkeya. A gość biega tylko w TH. Myśleliśmy o asurach ale tam i tak od zawsze olewało się te białe.
  • Odpowiedz
Ja już ją z hotkeya wywaliłem bo jest bezużyteczna


@Hekken: kurcze, a myślałem, że w końcu rycek dostanie coś, co da mu dostęp do większej ilości miejsc do polowań, bo to chyba najbardziej boli, że brakuje miejsc, zwłaszcza na zatłoczonych serwerach. No ale to cipsoft.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tomtom666 ta exeta była genialna do latania w TH, gdzie jako EK mam wyższy lvl o 50 od ms/ed. Bez utamy mogliśmy spokojnie expic np na Winter elfach, z "stara-nowa" exeta. A dzisiaj się musiałem poświęcać żeby mi się ED nie wywalił, bo dopiero zauważyliśmy że exeta przestała działać na moby. Kretyni mogli to chociaż przed SS napisać..
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@TymekB sami pisali o tym, że priorytet będzie na moby dystansowe ALE nadal miała ściągać inne moby. Ale jak widać chyba ktoś w cipsoft po angielsku słabo pisze i rozumie. Z paska już wywalona i szkoda tylko hajsu wydanej na nią.
  • Odpowiedz