Wpis z mikrobloga

w kartony są pakowane po kilka sztuk


@promoklocki: tylko dla niektórych zestawów. Wielkie zestawy mają osobne kartony i pakowane są 1 sztuka w 1 karton (jako przykład: 42083 - Chiron, 42115 - Sian, 71043 - Hogwarts itd).
Przy mniejszych zestawach masz rację - np modulary są pakowane po 2 sztuki w karton (ale nie jestem pewny jak 10255 - Assembly Square), jeszcze mniejsze zestawy po 3 sztuki w karton, a podejrzewam,
@Emil_L: Też kiedyś o tym myślałem jednak ceny, które dostawałem w hurtowniach były wyższe niż te po jakich zestawy chodziły np. na allegro. A gdzie w tym wszystkim miejsce na prowizje od sprzedaży czy nawet zysk?
@Emil_L: Jeżeli nie masz milionów do wsadzenia w towar to się w to nie pchaj. Rynek w PL ogarnia kilku dużych graczy co ciągną kilkanaście tirów miesięcznie każdy, prosto z Danii. Jak chcesz konkurować z allegro i jeszcze mieć jako taki narzut to musisz wziąć towar bezpośrednio od producenta i fakturka nie mniej niż pół miliona euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ukarator: Racja. Podchodzę zawsze do tego typu spraw, że trzeba pierwszy krok wykonać, żeby zobaczyć jak wyglądają kolejne. Takie czasy, że trudno w cokolwiek się wbić, ale próbować trzeba. Tutaj o tyle mam luz, że to jest strice dodatek i próba dywersyfikacji, więc nie stawiam wszystkiego na jedną kartę.