Wpis z mikrobloga

Ok, zakupy growe zrobione. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam już prezenty dla siebie na Mikołajki i urodziny, teraz przydałoby się jeszcze coś na Święta. Co by pasowało tematycznie do: Titanfall 2, Wolfenstein Old Blood i New Colossus (New Order już dawno mam), Prey'a, Dooma z 2016, Battlefielda 5 i Metro 2033 Redux? Jakaś fajna, nie za droga strzelanka poszukiwana. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gry #grypc #steam #epicgames #origin
  • 13
@KatpissNeverclean: graficzka jest śliczna ale mnie bardziej urzekło udźwiękowienie i sama historia :) a że z natury jestem ckliwy to i nie ukrywam, że łezka mi się zakręciła w oku. Mam nadzieję, że w przypadku kontynuacji będzie podobnie :)
@b0rubar: może być fajne, szczególnie w warstwie narracyjnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja zaczęłam Titanfall 2 i Battlefielda 5. Oba mi się bardzo podobają, Battlefield może lekko bardziej, bo jest w tej samej konwencji i wg tego samego pomysłu co Battlefield 1 (tak mi się przynajmniej wydaje), w tą odsłonę serii grało mi się wybitnie dobrze. Pomijając pewne trudności w misji z Lawrencem z Arabii i w
@KatpissNeverclean: też nie przepadam za misjami samolotowymi. Nie wiem czy to coś ze mną nie tak, ale nie mogę się wciągnąć w 90% fabuł. Gram już w New Colossus i fabuła zupełnie mnie nie interesuje, skipuje filmiki. Strzelanie całkiem przyjemne.

A co do Battlefield V to nie grałem. Nie chcę Cię dołować ale w większości recenzji piszą, że fabuła słaba ( ͡° ʖ̯ ͡°)