Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? AdBuster to taki normik że ja pierdziele xddd Gość ma wszytsko. Super Jeepa,posiada MOTÓR, fajne deweloperskie mieszkanko, psa, ładny mały ogródek, ma wiele zainteresowań , jest dobrze zbudowany, ma kase. Aha no i ma tą swoją moniczke. Monia hehehehe NOGA. Sobie ją wytresował bo jest Chadem. Ciekawe czy ona też jest tak wszechstronna. Wydaje mi sie, że nie i spija całą :słąwe, którą zrobił mąż. Ehhhh być jak Pan Chad AdBuster. x)))))))) Oglądanie tego szitu powoduje że sie dołuje
#przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
@panzyd: w [treść nienapisana z obawy o szerzenie nienawiści] sympatyczna się wydaje ()()()

Ale jednak pozostaje jakiś niepokój podczas oglądania xD
Ranger - @panzyd: w [treść nienapisana z obawy o szerzenie nienawiści] sympatyczna si...
  • Odpowiedz
@panzyd:

Koleś według Google ma 40 lat prawie, ty zgaduję że pewnie 20-30. Jeszcze masz dużo czasu żeby chociaż być choć trochę jak on.
  • Odpowiedz
@Prokrastynant: #!$%@? chciałbym mieć taką linię i gęstość włosów jak on. 30 lvl wbijam w tym roku a wyglądam jak #!$%@? emeryt z moimi zakolami i ogólnym przerzedzeniem czupryny. Generał Norwood od jakichś pięciu lat toczy bezlitosną kampanię spalonej ziemii na mojej głowie, nawet przerzucił część wojsk na tyły i robi mi się łysy placek...#!$%@? :(
  • Odpowiedz