Wpis z mikrobloga

Dyrektor ds. marketingu Bandai Namco napisał na Twitterze, że 10 grudnia to będzie wielki dzień. Fani gier od FS zajarani, że chodzi o pokaz Elden Ring na TGA, choć może chodzić równie dobrze o sajberpanka. Ja tam jednak najbardziej na chwilę obecną pragnę Bloodborne na PC. Ma ktoś podobnie, albo jakieś zdanie na temat, czy to w ogóle możliwe?
#bloodborne #eldenring #fromsoftware
  • 9
Faktycznie przeoczyłem ten fakt. Więc raczej BN nie będzie mówiło o grze, której nie wydaje. Chociaż może na jakiejś konferencji, Sony wkrótce zapowie. Były spekulacje, że remaster BB może pojawić się do końca tego roku na ps5 i PC. Wydaje mi się, że rozsądnym jest by Sony zdecydowało się na port na PC, gdyż FS ma wielu fanów na tej platformie, a nie każdy ( a właściwe chyba prawie nikt) będzie chciał
@mprzemo: To bardziej spekulacje ludzi. Po wpisie Lee Kirtona w komentarzach od razu pojawiły się głosy, że może chodzić o pokaz nowej gry FS. Tweeta interpretowało tak też parę portali growych. Sam z siebie nic nie mówił, ale skoro BN szykuje dosyć rozwiniętą konferencję, a Elden Ring miałby rzekomo pojawić się w połowie 2021 roku, to może coś być na rzeczy. Raczej nie poświęcą całej konferencji CP 2077, a na grę