Wpis z mikrobloga

Nigdy nie byłem bardziej słowny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak, jak rzekłem, dzisiaj wyjaśniam rozdajo z czarnego piątku.


Zwycięzcy:
@grooles_
@MiendzyJajec (fajny login xD)
@PyraPrzeznaczenia (o, eluwina)

Gratuluję ()

Jako, że jestem leniwym rozdajowiczem, to żeby odebrać nagrodę musicie zrobić tak:
1) powrzucać sobie poniższe 9 kubków do koszyka w sklepie (dodałem linki, żeby było łatwiej)
2) arbuzowe dodam sam, bo aktualnie jeszcze ich nie ma w sklepie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2) normalnie zamówić, ale nie płacić - wybierzcie przelew tradycyjny + wysyłkę do Paczkomatu
3) wyślijcie do mnie na priv numer zamówienia
4) wypatrujcie paczki. W zestawie są arbuzowe, więc czekanie będzie trochę dłuższe, ale przed świętami dojdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do wygrania były 3 zestawy po 10 kubków () Każdy zestaw to:
1) Pianki Mandarynki wybór koneserski od @wypokowy_expert
2) Żelki penisy od @beer_man xD
3) Żelki malinki wybrał @zagu
4) Kwaśne żelki konfidentki od @sesesesese
5) Pianki liście (to te liście ( ͡° ͜ʖ ͡°)) od @Kenpaczi
6) Żelki arbuzowe wybrał @Honegumi
7) No i oczywiście żelki borówki od @Meliska1
No i 3 pozostałe kubki miałem wybrać ja, więc wybieram:
8) colowe: żelki cola
9) żelki pierniczki świąteczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10) dowolny inny kubek ze sklepu https://sklep.gusto.pl/ ( ͡ ͜ʖ ͡)

#gusto
ecco - Nigdy nie byłem bardziej słowny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak, jak rzekłem, dzisiaj wyjaśnia...

źródło: comment_1606768318CVvcinMPSOEHgtYfopl3JS.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@ecco: Dla Mireczków i Mirabelek, których zawołałem w powyższych pozycjach żelkowych 1-7 mam nagrodę pocieszenia (ʘʘ) Jeżeli coś zamówicie do końca roku, to macie ode mnie gratisowe dowolne 2 kubki. Jeżeli nie planujecie zamawiać, to spokojnie możecie oddać tę opcję komuś innemu (rozdajo xD). Do 6.06. trwa u nas -20% plus Paczkomat od 40 zł kosztuje tylko 5 zł, więc to dobry moment na wzbogacenie świątecznych
  • Odpowiedz
@ecco: I piękna sprawa, pytam się tylko grzecznie czemu rok musiałem się upominać i jeszcze o tym nie wiedziałem :P. Ten syrop glukozowy to musi być? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Artur-: najlepsze jest to, że przez kilka miesięcy prowadziłem listę, na którą zapisywałem sobie, kogo zawołać. Pewnie tak byłeś. Jak łatwo się domyślić, na kilka tygodni przed premierą listę szag trafił xD

Musi być na ten moment albo a) cukier b) erytrytol c) inny słodzik d) syrop.
Zdecydowaliśmy się na syrop glukozowy, bo nie taki diabeł straszny.
B i C odpadają, bo wtedy 100 gramów może wywalić jelita na
  • Odpowiedz
@ecco: a to jak taka historia to już to wiele tłumaczy czemu nic nie wiem o nich. Z fakty, że nie są dostępne na BF rezerwuję sobie prawo do rabatu w momencie jak pojawią się! Deal? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz