Wpis z mikrobloga

@zdobyslaw-asddsa: a skąd wiesz że nieprawdziwa? poza tym w tytule jest napisane "patologie" i opisuję patologie w budownictwie a nie całą branżę. Pracowałem na budowie, aktualnie dalej pracuje i większość z tego co opisuje jest właśnie z tych budów. Druga sprawa, że hasztaguje #pasta więc jak coś, to nie musi być prawdziwe, może to być po prostu historyjka która ma za zadanie bawić innych, po prostu zrobić komuś humor.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zdobyslaw-asddsa: ot zakopałeś bo człowiek błąd popełnił... i dlatego jest człowiekiem, bo ludzką rzeczą błądzić jest... no tak, ale łatwiej być pustym trollem internetowym który poza krytyką innych nie ma sam nic ciekawego w życiu do pokazania. I nawet gdyby kolega opisywał sytuacje całkiem fikcyjne bądź anegdoty budowlane to i tak jest git... bo będzie tego i tak jest... a jak nie pasuje to nie czytaj... I tak na marginesie to
@kislaq69: moje argumenty? A czy ja gdzies napisałem chociażby 1 argument . Widzisz Fizolu starasz się coś do mnie napisać ... wciskasz słowa których nie używam
Pracuj na tej budowie i rozwijaj sie dalej umyslowo bo jak widac dobrze Ci to idzie :)