Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego #niebieskiepaki chcą uprawiać #seks z kobietami których nie lubią? Mam taki przypadek, facet bywa dla mnie chamski, ale jednocześnie prawi mi komplementy, krytykuje mój charakter ale jednocześnie nie daje mi spokoju i ciągle zaprasza. Czasem oczywiście jest miły, ale ja czuję pod tym ściemę. Po prostu czuję, ze mnie nie lubi. Opiszcie jak się zachowujecie wobec takiej kobiety? Bo chce mieć pewność, że intuicja mnie nie zawodzi i rzeczywiście mnie nie lubi a moze to frustracja. W każdym razie to jest chore, że się spodziewa czegoś nie potrafiąc mnie dobrze traktować cały czas a nie tylko od czasu do czasu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc4a7921831d2000bfc12a8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: a może on nie jest chamski tylko w twojej głowie jest takie odczucie bo coś cię w nim drażni lub masz narypane w głowie, jakieś fobie, leki, księżniczkowanie, nie tolerujesz odmiennego zdania itd.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Powinnaś zadać sobie pytanie: dlaczego Ty pozwalasz mu się tak traktować?

Dlaczego go nie zablokowałaś? Jak ktoś jest dla Ciebie chamski, bawi się twoimi uczuciami, grana twoich emocjach to się od razu bloku taką osobę. A Ty dałaś się wciągnąć w jego grę i teraz naiwna rozmyślasz "Dlaczego #niebieskiepaki chcą uprawiać #seks z kobietami których nie lubią?"

On doskonale wie, że może cie nie szanować i to robi. A wiesz
  • Odpowiedz