Wpis z mikrobloga

@Jacek90pl: mam Gotche Evolve i jest generalnie bardzo awaryjna, nawet sam producent to przyznaje. Leci do mnie z chin jakieś pudełko, do którego można podłączyć 3 telefony na raz i też będzie samo łapać - mam nadzieję, że nie będzie się tak psuło jak Gotcha, no ale tego się dowiem do końca roku zapewne.
Generalnie łapie sporo poków, jak tu wyżej już masz napisane - zależy jakich i gdzie. Jak będziesz
@diarrhoea: Evolve podświetla się za każdym złapaniem, zakręceniem stopa, informacja czy się udało itp. Co prawda teraz mi się nie podświetla, ale nie mam pojęcia czy gdzieś nagrzebałem w ustawieniach czy to jeden z objawów jej awaryjności (stawiam na to drugie, nie widziałem takich ustawień) - ale przynajmniej trochę dłużej trzyma
To co wysłałem powinno trzymać o tyle dłużej, że nie ma w ogóle wyświetlacza, ale w sumie to ciekaw jestem
@diarrhoea: ale jeśli wbiję 40 lvl do końca tego roku, to dostanę pamiątkowy medal "Legacy 40lvl" i czapkę Gyaradosa xD
W 12 dni (gdzie przez kilka gotcha mi nie działała) wbiłem ponad 4mln expa, zostało mi ok. 3,5 do 40, więc chyba dam radę ( ͡° ͜ʖ ͡°) może nawet na drugim koncie się uda, chociaż tam mam chyba z 10mln do wbicia xD
@Jacek90pl: kupiłem ostatnio na ali pudełko na 2 telefony łapiące. Zbiera sporo poków, fajnie kręci pokestopami. Przeglądając jurnal, nie opuścił żadnego shiny ;) Wiadomo, im szybciej się poruszasz, tym mniej poków złapie, ale na spacerku w dobrym miejscu będziesz musiał sporo kasować. Za 90 zł myślę, że warto.
@Bielecki: tak, to samo. Mam już 3 tygodnie i jeszcze nie wymieniałem baterii (paluszki AA). Codziennie koło godziny do 2 działa. Na community 3h prawie. Z ciekawostek powiem, że lepiej działa z xaomi niż oneplusem (więcej łapie, częściej kręci), ale za to potrafi się częściej rozłączać.