Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś dobrą klawiaturę mechaniczną/gamingową w przedziale 250 - 400 zł?. Obecnie posiadam logitech G413 i nie mogę powiedzieć bym był z niej zadowolony. Całkiem wygodna, ale pół roku temu ułamała mi się nakładka na klawisz "W". Stwierdziłem, że może za mocno naciskałem, chociaż nie należę do ludzi co niszczą swój sprzęt pod wpływem frustracji. Podkleiłem kropelką i trzymało jakiś czas, potem musiałem proces powtórzyć. Niestety następnie ta sama sytuacja wystąpiła z klawiszem "CTRL". Jako, że te plastiki, które przytwierdzają nakładki do klawiszy się ułamały i zostały w środku nie mogłem wsadzić zastępczej nakładki jak w przypadku "W". Pałę goryczy przegięło to, że parę dni temu i "S" straciłem. Więc proszę o polecenie czegoś dobrego i trwałego, chociaż jak mówiłem nie czuję bym jakoś maltretował swój sprzęt. Miałem klawiatury membranowe wcześniej i to dosyć tanie i nigdy nie zdarzyło mi się coś podobnego.
#klawiaturamechaniczna #klawiatura #logitech
  • 4
@ganos: Cieszę się, że nie kupiłem mechanika. Mam od roku G213 i nie jest to szczyt techniki, jest "głośna" jak na membranową - podświetlenie NIE jest dedykowane do każdego klawisza - ale ogólnie może być, choć wolę nieznacznie niższe, z mniejszym skokiem - ale NIE płaskie. Dużo lepiej używało mi się M$ ale niestety nie miały podświetlenia i w ciągu chyba 112 lat zajeździliśmy z żoną dwie.
50 - 400 zł?. Obecnie posiadam logitech G413 i nie mogę powiedzieć bym był z niej zadowolony. Całkiem wygodna, ale pół roku temu ułamała mi


@ganos: Wybrałeś coś? XD
Też mam g413 jakoś od 4 lat i w sumie już mi się znudziła, zmieniłbym na coś RGB z innymi przełącznikami. Kolega zmienił ostatnio na Kailih blue i sobie chwali. Osobiście kusi mnie jakieś SPC albo G512-513 na niebieskich przełącznikach tylko ich