Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuje w IT ale ostatnio zasiedziałem się w jednej firmie (comfort zone) przez co zrobiłem mały progres w zarobkach. Postanowiłem się poduczyć nowego stacku, zrobić cert i do uczyć angielskiego by znaleźć dużo lepiej płatną pracę. Miałem jednak problemy z motywacją by się za to wziąć - dzień upływał mi na pracy właściwej, obowiązkach domowych a potem byłem zmęczony i szukałem prostej rozrywki. A wy jakie macie sposoby na zmotywowanie się by robić rzeczy pożyteczne zamiast marnować czas? Mialem sobie kupić nowy go xboxa. Na szczęście tego nie zrobiłem bo byłoby jeszcze gorzej. Ale wymyśliłem sobie ze kupię go w dniu w którym podpisze nowa umowę od pracę. Zobaczymy czy to coś da.. Nie zagram w cyberpunk dopóki nie znajde nowej pracy.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc41a901831d2000bfc1219
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: robię układ w stylu, najpierw praca/nauka. potem nagroda. Nie mniej jednak rzeczywiście jest mi ciężko się zebrać do jakiegoś tutorialu po całym dniu pracy.
Używam też aplikacji do zarządzania czasem, np. RescueTime, Microsoft ToDo.
@AnonimoweMirkoWyznania: zapłać za korepetycje online z dziewczyną. Jak to cię nie zmotywuje to nie wiem co, ja lubię chłopaków jako nauczycieli. Był nawet taki odcinek w rodzinie zastępczej gdzie wynajęli przystojnego korepetytora żeby córka się wzięła za naukę szybciej ;)